بر طبق گزارشات رسیده منچستریونایتد برای خرید ستاره آرژانتینی با بنفیکا به توافق رسیده است.

.

.

.

.

.

.

.

.

پایگاه هواداران منچستریونایتد در ایران – بر طبق گزارشات منتشر شده در کشور پرتغال, منچستریونایتد با بنفیکا به توافق رسیده است تا در این تابستان با ازکویل گارای قرارداد امضا کند.

این بازیکن 26 ساله مدتی بود که با این تیم قهرمان لیگ برتر, لینک شده بود اما به نظر می رسید او قصد دارد به رئال مادرید بپیوندد, باشگاهی که او در سال 2011 از آنجا جدا شد. این شایعه زمانی قوت گرفت که گزارش شد او در پایتخت اسپانیا خانه ای گرفته است. اما در حال حاضر روزنامه پرتغالی رکورد آشکار ساخته است که یونایتد در رقابت برای خرید این بازیکن از باشگاه مادریدی جلو زده است و در آستانه بستن قرارداد با این مدافع وسط آرژانتینی است.

دیوید مویز سرمربی جدید یونایتد در اولین خرید خود گیلرمو وارلا را در همین هفته به الدترافورد آورد و به نظر می رسد گارای نیز طولی نخواهد کشید که به الدترافورد بیاید.

اما گزارش شده است که رئال مادرید هنگام فروش این بازیکن به بنفیکا در قرارداد او این بند را گنجانده است که اگر بنفیکا بخواهد او را به باشگاه دیگری بفروشد 50 درصد رقم فروش به باشگاه مادریدی خواهد رسید, بنابراین یونایتد می تواند با پرداخت رقمی در حول و حوش 17 میلیون پوند او را از بنفیکا به خدمت بگیرد.

189 Comments
قدیم‌ترین
جدیدترین محبوب‌ترین
Inline Feedbacks
View all comments