اتحادیه ی فوتبال انگلیس اظهارات دیوید مویس در کنفرانس خبری بعد از بازی برابر ساندرلند را بررسی خواهد کرد.

.

.

.

.

.

.

.
پایگاه هواداران منچستر یونایتد در ایران – سرمربی شیاطین سرخ پس از شکست 2-1 تیمش در برابر ساندرلند در کنفرانس خبری اذعان کرد که تیمش “علاوه بر حریفان باید با داوران نیز مقابله کند ” که این اظهارات می تواند عکس العمل اتحادیه ی فوتبال انگلیس را به دنبال داشته باشد.

.
رایان گیگز درحالی گل اول بازی را به اشتباه وارد دروازه ی خودی کرد که سر مربی شیاطین سرخ معتقد است که ضربه ی ایستگاهی قبل از گل که حاصل از خطای جانی اوانز بر روی استیون فلچر بوده است کاملا غلط بوده و همچنین یک پنالتی کاملا اشتباه به سود تیم ساندرلند گرفته شده است که در نهایت این اشتباهات موجب شکست منچستر یونایتد شده است.

.
حال اگر اتحادیه ی فوتبال انگلیس دیوید مویس را به دلیل سخنانش در کنفرانس خبری بعد از بازی برابر ساندرلند متهم به بد رفتاری کند ، میتواند برای وی جریمه ی مالی و همچنین محرومیت از نشستن بر روی نیمکت را به همراه داشته باشد . چندی پیش نیز براندن راجرز به دلیل مصاحبه ای که علیه داور بازی تیمش برابر منچستر سیتی انجام داده بود ، با واکنش جدی اتحادیه ی فوتبال مواجه شد و مجازات وی به زودی اعلام خواهد شد.

.
همچنین در بازی برابر ساندلند عده ای از هواداران منچستر یونایتد که در ورزشگاه حضور داشند توانسته بودند با خود مواد آتش زا به داخل استادیوم بیاورند که به احتمال زیاد این اتفاق نیز جریمه ای برای باشگاه منچستر یونایتد به همراه خواهد داشت .

49 Comments
قدیم‌ترین
جدیدترین محبوب‌ترین
Inline Feedbacks
View all comments