کلیپ سنتر: افزایش فعالیت کلیپ سنتر پایگاه هواداران منچستریونایتد

پایگاه هواداران منچستریونایتد – با عرض سلام و درود خدمت هواداران خوب منچستریونایتد .بنده طبق صحبتهایی که با مدیر سایت داشتم قرار بر این شد که از این به بعد بخش ویدئوهای سایت رو به عهده بگیرم.

معرفی نویسنده

محمد هستم ۲۵ ساله و ساکن تهران ، چند سالی میشه که به این سایت مرتب سر میزنم ولی متاسفانه هیچ وقت نظر نمیدادم چون وقت نمی کردم.

برنامه بنده هم به این ترتیب هست که هایلایتهای بازی رو پس از هربازی برای شما قرار بدم و سعی میشه روز بعد از بازی هم هایلایت و آنالیز بازی منچستریونایتد رو از برنامه  Match of the day با کیفیت HD قرار بدم .البته سعی میکنم این برنامه پر طرفدار رو با حجم کمتر هم واسه کسانی که سرعت دانلود کافی یا ترافیک کافی ندارند قرار بدم.

هایلایت بازی های منچستریونایتد تو برخی سایت ها برای دانلود قرار میگیرند اما اکثرن هایلایت های قرار گرفته کوتاه و کم کیفیت هستند و گزارشگرشون هم انگلیسی نیست ولی من سعی میکنم که هایلایت کامل و خوب از بازی با گزارشگر انگلیسی واستون قرار بدم که هم از گزارش بازی لذت ببرید و هم کاملا در جریان بازی قرار بگیرید که چه اتفاقاتی توی بازی افتاده.

هر از چند گاهی هم سعی میشه که ویدئوها ،مستند و بازیهای خاطره انگیز قدیمی شیاطین سرخ هم واسه دانلود شما دوستان قرار بگیره.

شما دوستان هم با ارائه نظراتتون در بهتر شدن کلیپ سنتر به ما کمک کنید.

14 Comments
قدیم‌ترین
جدیدترین محبوب‌ترین
Inline Feedbacks
View all comments