پايگاه هواداران منچستريونايتد در ايران – پاتريس اورا با شبكه ي تلويزيوني باشگاه در مورد بازي اخير با بايرن مونيخ، و احساسات متفاوتي كه قبل، حين و بعد از بازي و همچنين بازديد تيم از يادبود فاجعه ي مونيخ داشت گفتگو كرده است.

او گفت : ” روز قبل از بازي روز مهيجي بود. داشتم با بازيكن جوان تيم عدنان يانوزاي صحبت مي كردم و به او مي گفتم : اين افراد مثل ما بودند، آن ها سوار هواپيما به اين جا مي آمدند تا فوتبال بازي كنند، و در آخر، ديگر هرگز خانواده هاي خود را نديدند. “

اورا فاش كرد كه هر روز دعا مي خواند، قبل از بازي ها هم چنين است، اما ايندفعه دعايش متفاوت بود.

” از خودم پرسيدم : آيا مي توانم چيزي به پسران بازبي بدهم؟ نگفتم يك گل، اما با تمام وجود مي خواستم كه در آن بازي به خاطر آن ها بازي كنيم. براي همين است كه وقتي آن گل را زدم شما ديديد كه واقعاً احساساتي شده بودم”

“اين راز كوچك من است، و حالا همه اين راز را مي دانند.”

اين حرف ها، عاطفه ي شگرف بازيكني ست كه از سال 2006، يعني زماني كه از موناكو آمد بخش جدايي ناپذيري از يونايتد شده است.

درحاليكه هواداران آشفتگي او را در اولين بازي اش مقابل منچسترسيتي هنوز به ياد دارند، اما مرد فرانسوي خودش را پيدا كرد و زير نظر سرالكس فرگوسن رشد نمود.

او ممكن است كه در منچستر به دنيا نيامده و بزرگ نشده باشد، اما روشن است كه فاجعه ي مونيخ اثر هميشگي روي همه ي كساني مي گذارد كه پيراهن يونايتد را بر تن مي كنند و پس از اين هم، چنين خواهد بود. به راستي آن مردان هرگز نبايد فراموش شوند، و نخواهند شد.

102 Comments
قدیم‌ترین
جدیدترین محبوب‌ترین
Inline Feedbacks
View all comments