ضمن تبریک مجدد سال نو به شما عزیزان خانواده ی بزرگ پایگاه هواداران منچستریونایتد در ایران زمان را مغتنم شمردیم تا از شما یاران با وفا درباره ی فعالیت سایت و میزان رضایتتان از امکانات سایت نظرسنجی به عمل آوریم.

هر مجموعه ای هر چند کوچک با همیاری و همدلی افراد رشد میکند و روز به روز ارتقا می یابد . در اینجا باید از حمایت بی پایان و بی دریغ شما عزیزان نهایت تشکر را به عمل آوریم و از این حمایتتان قدردانی شایسته را به جای آوریم. از اهداف سال ۹۲ که جامه ی عمل برتن پوشیدند میتوانیم به موارد زیر اشاره کنیم.

افزایش تعداد نویسندگان سایت و بالارفتن کیفیت پوشش اخبار

نظارت مناسب و درخور شان شما عزیزان بر روی نظرات

راه اندازی شدن کلیپ سنتر بر روی مدیافایر 

ارتقای کلیپ سنتر به وبسایت و تهیه ی سرور دانلود اختصاصی 

 قرارگرفتن بیش از ۵۴۰ ویدیو روی کلیپ سنتر با حجمی بالغ بر ۳۸ گیگابایت

راه اندازی سرویس خرید شارژ تلفن همراه از سایت

پخش آنلاین بازی ها از سرور اختصاصی و پوشش سریع اخبار بازی ها  

راه اندازی سرویس پیامک خبری که روزانه در دو نوبت اخبار را ارسال میکند

راه اندازی سرور اختصاصی آپدیت آنتی ویروس نود ۳۲ به صورت تماما رایگان

تغییر قالب سایت و مدرن شدن امکانات سایت 

بهبود نسخه ی موبایل سایت 

راه اندازی نظرسنجی پیامکی برای بازی ها 

گزارش آنلاین متنی ( در مرحله ی آزمایشی)

فروشگاه دی وی دی های مستند و ویدیو

و چندین طرح دیگر که حضور ذهن کافی ندارم

در اینجا شایسته میدانم به عنوان جز کوچکی از مجموعه ی پایگاه هواداران منچستریونایتد در ایران از تک تک نویسندگان که در این مدت اخبار را به صورت شبانه روزی پوشش داده اند تشکر به جای آورم همچنین از شما بازدیدکنندگان گرامی که همواره لطف و حمایتتان توشه ی راه ما بوده است.

امید داریم با حمایت شما و تلاش روز افزونمان سایت را هر روز بهتر از روزهای قبل در اختیار شما عزیزان بذاریم. در ادامه علاقه داریم تا از شما درخواست کنیم تا منت بر سر ما نهاده و در نظرسنجی سمت راست سایت مبنی بر میزان رضایتتان از سایت شرکت کنید. در سال ۹۲ طرح های بسیاری اجرا و پیاده سازی شده اند که گاها با عدم استقبال زیاد به بن بست رسیدند که میتوان از انجمن پایگاه به عنوان مثال نام برد. امیدواریم که طرح های آتی همواره مورد استقبالتان قرار بگیرد.

همچنین سایت نقاط ضعفی نیز داشته که سعی کردیم تا حد امکان آنها را برطرف کنیم که برای مثال میتوان به سرور سایت اشاره کرد. با اینکه سرعت سایت پیشرفت چشمگیری داشته ولی قطعی های مقطعی باعث شده تا تصمیم بگیریم که سرور سایت را فردا ۳ فروردین جابه جا کنیم. پیشاپیش از شکیبایی شما سپاسگذاریم

به لطف ایزد منان قصد داریم تا سال ۹۳ را هرچه بهتر از سال های قبل در کنار شما باشیم.

165 Comments
قدیم‌ترین
جدیدترین محبوب‌ترین
Inline Feedbacks
View all comments