.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

بررسی پیش از بازی از نگاه سایت باشگاه

ترجمۀ اختصاصی manchester-united.ir


 

تاريخ،زمان مسابقه و نحوه پوشش

  شروع مسابقه سه شنبه 23 اکتبر 19:45  BST ,  ساعت 22:15 به وقت تهران.ميتوانيد بازی را بطور زنده از شبکه ITV1 يا گزارش زنده متنی و راديويی را از سايت ManUtd.com دنبال کنيد.

 

فرم دو تيم چگونه است؟

با دو برد از دو مسابقه در گروه H ،منچستر يونايتد اميدوار است تا قدمی ديگر را با برد مقابل  تيم براگا در الدترافورد به سمت مرحله حذفی رقابتهای جام قهرمانان بردارد.شياطين سرخ هرگز مسابقه داخل خانه را به حريفان پرتغالی واگذار نکرده و در اين فصل در اين رقابتها شايد بخاطر خروج زود هنگام در فصل گذشته با ذهنيتی قویتر حرفه اي و حساب شده کار کرده است.اما،حريف روز سه شنبه در سفرهايش در اروپا درای رکورد هفت مسابقه بدون شکست میباشد.براگا همچنين در پنج مسابقه برابر حريفان انگليسی شکست نخورده،که تساوی اخير برابر ليورپول و  پيروزی خفيف مقابل بيرمنگهام سيتی شامل ان بوده است.

 

کی هست و کی نیست؟

اشلی يانگ به تمرينات تيم اصلی در کارينگتون بازگشته و ميتواند به انتظار طولانی مدتش برای بازگشت در شب سه شنبه پايان دهد،بعد از اينکه بطور نزديک پيروزی و بازی مقابل استوک را از دست داد.حضور کريس اسمالينگ مشکوک است و  با پيوستن به صف مصدومین تیم فيل جونز و نمانيا ويديچ هنوز در دسترس نيست .برای براگا،روبن مييکائل و روبن اموريم برای جايگاهی برای پشتيبانی از مهاجمشان ادر رقابت خواهند کرد اما هلدر باربوسا ومارسيو موسورو ممکن است به انها که ترجيح داده شوند.

 

ملاقات گذشته دو تيم

يونايتد و براگا هرگز در مسابقه اي رقابتی برابر يکديگر قرار نگرفته اند-اما شياطين سرخ  سابقه و پيشينه درخشانی را مقابل حريفن پرتغالی دارد،که معروفترينش شکست بنفيکا در فينال جام اروپا در سال 1968 در ومبلی ميباشد.

 

آيا ميدانستيد…

از مرحله گروهی تا فينال،برد اخير 2-1 مقابل کلوژ در رمانی صدمين بازی يونايتد در رقابتهای جام قهرمانان بود.همچنين،رايان گيگز با رکورد گلزنی در 16 فصل مختلف و مسن ترين گلزن اين رقابتها در سن 37 سال و 289 روز ميباشد.

 

سرمربی تيم مقابل

خوزه پسيرو فردی بسرعت محبوب بين طرفداران براگا بود بعد اينکه حضور اين تيم را در مرحله گروهی رقابتهای ليگ قهرمانان اروپا در طی اولين فصلش بعنوان مربی مسجل کرد، با ثبت پيروزی برابر اودينزه در ماه اگوست در در ضربات پنالتی  و بازی مهيج در دور play-off  اين رقابتها.مربی قبلی اسپورتينگ که زمانی دستيار مربی يونايتد کارلوس کوئرش در رئال مادريد بود،قبلاً در کشورهای عربستان سعودی،يونان و رومانی کار کرده،اما معروفترينش که نام او را بر سر زبان ها انداخت پست مربيگری در ليگ CD Nacional بوده،جايی که او باشگاه Madeira  را از دسته سوم به ليگ پرتغال تنها در سه فصل کشاند.

 

ستاره بازی

مهاجم پرتغالی ادر  تهديدی مشهود برای گلزنيست،که از قبل در اين فصل چهار گل را در ليگ بثمر رسانده ،اما  سازنده ارشد براگا بدون شک الن است.وينگر راستی حيله گر با ارسال هاي پايانی لذيذ و لذت بخش. اين بازيکن و کاپيتان هفت پاس گل را در رقابتهای خانگی در فصل پيش  داده و  ابتکارش هم اکنون بيشتر از قبل برای تيمش  با اهميت است چرا که گلزن برترشان ليما در روز اخر فصل نقل و انتقالات از تيمشان جدا شد.

 

نقل قول ها

“براگا تيم خوبی است.بايد به انها بخاطر رسيدن به اين مرحله برای شروع کار احترام بگذاريد.در هيچ ليگی اسان نيست که کل فصل را نزديک به صدر  جدول سر کرد.بايد به انها احترام بگذاريد. انها در سطح و استانداردی معين خواهند بود و ما بايد خود را با ان تطبيق دهيم.”-مايکل کريک

 

حاشيه

پيروزی برای يونايتد انها را به امتياز 9 در صدر گروه  خواهد برد،شش امتياز بالاتر از براگا با تنها سه بازی تا پايان،که به سر الکس فرگوسن اجازه ميدهد تا  برای بازيهای باقيمانده  سيستم چرخشی را برای تيمش در نظر بگيرد. اما،مربی تيم بدلیل اتفاقات فجيع فصل گذشته هوشيار و محتاط خواهد بود، هنگامی که يک تساوی 2-2 داخل خانه با حريف پرتغالی ديگر يعنی بنفيکا در خروجی زود هنگام نقش داشت.

 

داور بازی

داوری بين المللی از سال 2009،Milorad Mažić  سريعاً به سطح بالای اروپايی پيشرفت کرد،برای مدتی طولانی بعنوان يکی از  بهترين داوران صربستان خود را تصديق کرده است.اين داور 39 ساله قبلاً برای هيچيک از دو تيم سوت نزده و  تنها اولين قضاوتش در رقابتهای play-off  ليگ قهرمانان در ديدار اخير بين دو تيم AEL Limassol FC و RSC Anderlecht بوده است.

 

12 Comments
قدیم‌ترین
جدیدترین محبوب‌ترین
Inline Feedbacks
View all comments