پایگاه هواداران منچستریونایتد-دقایقی پیش برنامه ی بازی های تیم های لیگ برتر انگلیس برای فصل ۲۰۱۷/۲۰۱۸ اعلام شد که تیم فوتبال منچستریونایتد در اولین دیدار خود شنبه ۱۲ اگوست میزبان وستهام یونایتد خواهد بود .

برنامه ی بازی های منچستریونایتد به شرح زیر است :

Sat Aug 12 West Ham United H
Sat Aug 19 Swansea City A
Sat Aug 26 Leicester City H
Sat Sep 9 Stoke City A
Sat Sep 16 Everton H
Sat Sep 23 Southampton A
Sat Sep 30 Crystal Palace H
Sat Oct 14 Liverpool A
Sat Oct 21 Huddersfield Town A
Sat Oct 28 Tottenham Hotspur H
Sat Nov 4 Chelsea A
Sat Nov 18 Newcastle United H
Sat Nov 25 Brighton and Hove Albion H
Tue Nov 28 Watford A
Sat Dec 2 Arsenal A
Sat Dec 9 Manchester City H
Tue Dec 12 A.F.C. Bournemouth H
Sat Dec 16 West Bromwich Albion A
Sat Dec 23 Leicester City A
Tue Dec 26 Burnley H
Sat Dec 30 Southampton H

Mon Jan 1 Everton A
Sat Jan 13 Stoke City H
Sat Jan 20 Burnley A
Wed Jan 31 Tottenham Hotspur A
Sat Feb 3 Huddersfield Town H
Sat Feb 10 Newcastle United A
Sat Feb 24 Chelsea H
Sat Mar 3 Crystal Palace A
Sat Mar 10 Liverpool H
Sat Mar 17 West Ham United A
Sat Mar 31 Swansea City H
Sat Apr 7 Manchester City A
Sat Apr 14 West Bromwich Albion H
Sat Apr 21 A.F.C. Bournemouth A
Sat Apr 28 Arsenal H
Sat May 5 Brighton and Hove Albion A
Sun May 13 Watford H

15 Comments
قدیم‌ترین
جدیدترین محبوب‌ترین
Inline Feedbacks
View all comments