نام رابین فان پرسی بازیکن منچستریونایتد در صدر لیست پرفروش ترین پیراهن های لیگ برتر قراردارد.

.

.

.

.

.

.

.

.

پایگاه هواداران منچستریونایتد در ایران – نام رابین فان پرسی در صدر لیست پرفروش ترین پیراهن های لیگ برتر قراردارد, اما نکته جالب توجه این مسئله است که نام گرت بیل بازیکنی که رئال مادرید 87 میلیون پوند برای گرفتنش پیشنهاد داده است, در رده بندی 10 نام برتر قرار ندارد.

رابین فان پرسی در اولین فصل حضورش در منچستریونایتد, فصل خاطره انگیزی را پشت سر گذاشت, او پس از کسب کفش طلای بهترین گلزن لیگ را از آن خود کرد, به همراه یونایتد, جام را از منچسترسیتی پس گرفتند.

اکنون این بازیکن هلندی می تواند مدعی این مسئله باشد که محبوب ترین بازیکن در لیگ برتر می باشد پس از اینکه بیشترین فروش پیراهن در سراسر جهان بالاتر از ستاره های دیگر لیگ برتر انگلستان, از آن این ستاره شیاطین سرخ شد.

اما تنها نامی که به نظر می رسد جایش در رتبه های بالایی این جدول خالی می باشد, گرت بیل است که احتمال دارد در روزهای آتی گرانترین بازیکن تاریخ فوتبال لقب گیرد.

.

article-0-1AF3F109000005DC-614_634x419

.

علاوه بر رابین فان پرسی سه بازیکن دیگر منچستریونایتد نیز در رتبه های بالای جدول قرار دارند. در رتبه دوم ستاره تیم ملی انگلستان وین رونی قرار دارد, در مکان سوم ستاره ژاپنی یونایتد شینجی کاگاوا قرار دارد.

سرجیو آگوئرو تنها بازیکنی است که نام منچسترسیتی را در این لیست نمایان می کند.

در اوایل فصل, فان پرسی توفانی به پا کرد و در صدر لیست پرفروش ترین پیراهن در پادشاهی انگلستان قرار گرفت با ثبت این آمار که 25 درصد از هواداران فوتبال در انگلستان پیراهن این بازیکن هلندی را به تن می کنند.

اندی آنسون مدیر اجرایی سایت کیتبگ گقت: رابین فان پرسی بازکنی در سطح جهانی است و عملکرد بی نظیر او منجر به این شده است که یکی از محبوب ترین بازیکنان لیگ برتر شود.

“پس از انتقال به منچستریونایتد در تابستان امسال, جای تعجب نیست که طرفداران فوتبال در بریتانیا خوشحال هستند که با خرید پیراهن او با نام و شماره او, حمایت خود را نشان دهند.”

در جدول پایین شما می توانید لیست 10 بازیکنی که رفروش ترین پیراهن را در لیگ برتر داشتند, مشاهده کنید :

top10

93 Comments
قدیم‌ترین
جدیدترین محبوب‌ترین
Inline Feedbacks
View all comments