هم باید برد مقابل ویلا را فراموش کرد و هم باخت در مقابل لیورپول و سیتی در  اولدترافورد چرا که بازی بین رقبای سنتی در اروپا تحت هر شرایطی حساس است.

بایرن در اوج قدرت می باشد اما به رقیبی بر خورده است که همیشه بهترین نبوده ولی توانسته ببرد.مشکل اصلی دیوید مویس دو سمت خط دفاعی  تیمش می باشد.

در خبرها امده است که رافایل بازی را از دست داده داست که این موضوع خبر بدی برای یونایتد می باشد.ما فرض می کنیم او بتواند بازی کند.

در سمت چپ به علت نبود اورا شاید جوان یونایتد بوتنر بازی کند. او سرعت بالایی دارد و پاس های به جلوی خوبی دارد اما در فاز دفاع بعید است بتواند مقابله روبن ایستادگی کند و این موضوع شاید باعث شود ایوانز یا یک هافبک در چپ بازی کند اما به هر حال او پست تخصصی خودش هست و از همه مهم تر چپ پا می باشد.

حضور جونز که تقریبا معلوم است اما زوج او در خط دفاع همیشه عوض شده است ولی به نظر می اید مویس فردیناند را بازی دهد.چرا که به او استراحت داده بود و ایوانز و اسمالینگ تازه از بند مصدومیت رها شده اند.

دو هافبک یونایتد احتمالا گیگز با تجربه و کریک می باشند که بهترین عملکرد را در بین تمامی هافبک ها داشته اند.

نگرانی درباره ی سیستم تنهایک چیز  است ان هم سیستمی مانند بازی با من سیتی که سه هافیک دفاعی بودند.همه می دانند که یونایتد قدرتش در حمله بیشتر است و هوادارها دوست ندارند در اولدترافورد تیمشان را دفاعی ببینند.یونایتد باید بیشتر به گل زدن فکر کند.

احتمالا ولبک که دور قبل خوب بازی کرده بود درسمت چپ قرار بگیرد که اسیب پذیر ترین پست بایرن می باشد و والنسیا در سمت راست و به علت نبود ون پرسی رونی به عنوان مهاجم نوک و کاگاوا پشت سر او.

شناخت کاگاوا از بازی مقابل بایرن به سود یونایتد است.

در این بازی حضور عدنان یانوزای بسیار محتمل است.

Manchester United (4-2-3-1): De Gea, Buttner, Ferdinand, Jones, Rafael – Carrick, Giggs – Welbeck, Kagawa, Valencia – Rooney

64 Comments
قدیم‌ترین
جدیدترین محبوب‌ترین
Inline Feedbacks
View all comments