banner-420×60

توافق شیاطین سرخ برای فروش مهاجم شیلیایی خود به دیناموزاگرب

مهاجم 21 ساله یونایتد ها که شب گذشته موفق به کسب مدال طلای کوپا امریکا شد باید راه خروج از الدترافورد را پی بگیرد.

پایگاه هواداران منچستریونایتد در ایران – بنا برگزارشات روزنامه محلی “منچستر اونینگ نیوز” منچستریونایتد بر سر انتقال هنریکوئز جوان با دینامو زاگرب به توافق رسیده و وی را به فروش رسانده است.

این بازیکن شیلیایی فصل پیش توسط لوییز فن خال به دیناموزاگرب قرض داده شد و در 25 حضور برای این تیم 20 گل به ثمر رساند؛ اما یونایتد تصمیمی برای بازگرداند وی به انگلستان ندارد.

سرالکس فرگوسن ، هنیرکوئز را در سال 2012 از یونیورسیاد شیلی به خدمت گرفت و سپس وی را به صورت قرضی به ویگان فرستاد.وی در بازی قهرمانی ویگان در مقابل سیتی به میدان فرستاده نشد.

هنریکوئز به جمع شیاطین بازگشت و در تور پیش فصل در مقابل AIK سوئد گل برتری تیم دیوید مویز را به ثمر رساند اما دوباره به رئال زاراگوزا قرض داده شد ؛ وی در 25 بازی 6 گل برای این تیم به ثمر رساند.

GettyImages-452593806

با ورود فن خال به یونایتد و ارزیابی سریعی که از تیم انجام داد بار دیگر هنریکوئز به دیناموزاگرب قرض داده شد.

او حضور موفقیت آمیزی در ورزشگاه ماکسیمیر استادیوم  داشت و با گل های خود به قهرمانی دیناموزاگرب در لیگ اول کرواسی کمک کرد.

او تابستان امسال بخشی از ترکیب شیلی را در کوپا امریکا تشکیل می داد و در مقابل آرژانتینی که دیماریا و روخو را در اختیار داشت در ضربات پنالتی به پیروزی رسید و قهرمان شد.

با وجود نیاز به ترمیم در خط حمله شیاطین لوییز فن خال اجازه دائمی کردن قرار داد وی با دیناموزاگرب را داد.

جدیدترین قدیم‌ترین محبوب‌ترین