banner-420×60

جک سیلکوک ؛ شیطان فولبک !

همزمان با تولد جک سیلکوک ، دفاع چپ اسطوره ، زندگینامه او را در پایگاه هوادارن منچستریونایتد در ایران می توانید دنبال کنید .

یونایتد میتوانید ممکن است که نام خانواده خوبی نداشته باشد ، ولی جک سیلکوک ، یکی از وفادارترین و با اعتمادترین بازیکنان یونایتد در میان دو جنگ جهانی بود .

در روز ۱۵ ژوئن سال ۱۸۹۸ ، یکی از برترین دفاع چپ های تاریخ یونایتد ، پا به عرصه وجود گذاشت .

در زمانی که که کمتر کسی فوتبال را به عنوان شغل اول معرفی میکرد ، مرد ویگانی قصه ما ، زندگی خود را با معدنچی بودن در معدن ذغال سنگ آسپول شروع کرد .

استعداد های خود را در تیم محلی آسپول جونیورز به نمایش گذاشت و پس از مدتی ، به تیم لانکشایر آتروتون پیوست .

در آپریل سال ۱۹۱۶ ، سرمربی یونایتد ، جان رابسون ، در یک سفر استعداد یابی با سیلکوک قرارداد ۱۸ ساله آماتور بست که بعدا آن را به قراردادی حرفه ای ، تبدیل کرد .

او در زمان جنگ به یونایتد پیوست . برای همین برای اولین بازیش باید تا آگوست ۱۹۱۹ صبر میکرد که برابر دربی کانتی بود . در این بازی ، که با نتیجه ۱-۱ مساوی شد ، سیلکوک نمایش خوبی از خود به نمایش گذاشت که از این نقطه از تاریخ ، او به یک جزء جدایی ناپذیر خط دفاعی یونایتد تبدیل شد .

جک یک دفاع چپ ماهر و قوی بود با مهارت های توضیع توپ محشر ! به همین خاطر ، در یک دهه و نیم حضورش برای تیم اصلی ۴۴۹ بازی انجام داد که توانست در آنها ۲ گل به ثمر برساند .

اگر چه او در دوران حضورش در یونایتد نتوانست هیچ مدالی به دست بیاورد ، ولی هیچ چیز از ارزش های او کم نمیکرد . او توانست سه بار با لباس انگلستان ، بازی کند . او همچنین سه بار برای نماینده فوتبال بازی کرد .

در آگوست سال ۱۹۳۴ ، یونایتد را به مقصد الدهام اتلتیک ترک کرد . متاسفانه این انتقال اشتباه بود . نیم فصلی که برای باوندری پارک نیز بازی کرد سراسر ناکامی بود . به همین دلیل ، به تیم درویلسدن نقل مکان کرد .

پس از آن بدون احساس حضور در سطح اول فوتبال جهان ، توانست مشغول به حرفه ای شود . پس در هتل “راب روی” مشغول به کار شد .

متاسفانه ، سیلکوک در ۲۸ ژوئن ۱۹۶۶ درگذشت .

 

۱۵ ژانویه ۱۸۹۸ تاریخ تولد
یکم آپریل ۱۹۱۶ تاریخ پیوستن به یونایتد
۳۰ آگوست ۱۹۱۹ برابر دربی کانتی در لیگ دسته اول اولین بازی برای یونایتد
۴۴۹ بازی تعداد بازی برای یونایتد
۲ گل تعداد گل ها
دفاع چپ پست بازی
اول آگوست سال ۱۹۳۴ تاریخ ترک یونایتد

 

 

 

sadwqd

6174609346_0acd0ba0ed_m

EW2EDAQFAZC
نفر دوم ایستاده از سمت راست

 

HGYJTH

جک ! تولدت مبارک !

( با نظراتتان ، ما را به ادامه این پست ها ، دلگرم کنید . )

جدیدترین قدیم‌ترین محبوب‌ترین