دیدار گرگ منچستر و فلورینتو پرز در حاشیه بازی امروز !

پایگاه هواداران منچستر یونایتد – اد وودوارد در بین دو نیمه بازی رئال_منچستر ، با فلورینتو پرز دیدار کرد، رابطه ی دو غول اروپائی ، تحت تاثیر حواشی ترانسفری زیادی واقع شده است.

 

اد وودوارد ، که بعد از موفقیتهای اقتصادی و انجام تعدادی نقل و انتقال نجومی ، و همچنین مصاحبه های آتشین پیرامون قدرت اقتصادی یونایتد ( مثلاً گفتن اینکه کارهائی که ما در بازار ترانسفرها میتوانیم انجام دهیم، تنها در رویاها برای سایرین قابل انجامست !) ، از سوی هواداران انگلیسی به لقب گرگ اولدترافورد ( بر اساس فیلم گرگ وال استریت با بازی لئوناردو دی کاپریو ) دست پیدا کرده ، اکنون زیر آتش انتقادات قرار دارد زیرا هنوز در انجام ترانسفرهای مورد نظر مورینیو موفق نشان نداده است.

 

ژوزه تقریباً بعد از انجام همه بازیهای یونایتد در تور آمریکا، مورد سوالهای ترانسفری واقع شده و در پاسخ بعضی اوقات طعنه هائی به وودوارد زده ، در مقابل گرگ منچستر با بغرنج تر شدن وضعیت بازار ، ترجیح داد دربی تاریخی منچستر را از تلوزیون و در انگلستان تماشا کرده و به آمریکا نیاید و به انجام یک معامله بپردازد.

اما با حضور امروز وی در استادیوم، این سوال مطرح شده است که این کدام معامله مهم بوده که وودوارد را در انگلستان نگه داشته و اما تا کنون مشخص و رسمی نشده است !؟

منابع مختلف خبر میدهند که یوونتوس مشتری اصلی ماتیچ، بر سر مسائل مالی و قیمت این بازیکن با چلسی توافق ندارد، از طرف دیگر ساندرو مهره ای که چلسی از یوونتوس میخواهد حاضر به تمدید قرار داد تا این لحظه نشده و یک پیشنهاد شصت ملیون پوندی چلسی نیز توسط یوونتوس رد شده است. از طرف دیگر اینطور مطرح میشود که یونایتد با قیمت چهل ملیون پوندی تعیین شده توسط چلسی مشکلی ندارد، اما به سبب درخواست مورینیو در ابتدا میخواهد تمام تلاشش برای جذب اریک دایر را انجام دهد، این تلاشها تا کنون با رد شدن سه پیشنهاد ۲۵ ، ۳۵ و ۴۰ ملیون پوندی یونایتد بی نتیجه بوده.

مورینیو با گلایه از وودوارد قبلاً گفته بودم حاضرم تخفیف دهم و فقط سه بازیکن بخواهم اما هرچه زودتر بهتر .

 

12 Comments
قدیم‌ترین
جدیدترین محبوب‌ترین
Inline Feedbacks
View all comments