دیوید مویز مدعی شد جام حذفی برای تک تک کسانی که در منچستریونایتد حضور دارند, تورنمنتی مهم محسوب می شود.

.

.

.

.

.

.

.

پایگاه هواداران منچستریونایتد در ایران – زمانی که مربی استون ویلا, پل لمبرت نظر خودش را درباره اینکه سرمربیان تیم های بزرگ انگلیسی جام حذفی را تورنمنتی “مزاحم” می نامند و عموما اولویت خود را بر روی لیگ برتر می گذارند, بیان کرد, نگاه ها به این رقابت ها دست خوش تغییر شد.

با این حال, مویز احساس می کند که نظر همکار اسکاتلندی او توسط رسانه ها تحریف شده است و او در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی یکشنه برابر سوانزی سیتی در الدترافورد از چارچوب مرحله سوم جام حذفی, از علاقه شخصی خود به جام حذفی سخن گفت.

رئیس در کمپ تمرینی AON (کرینگتون سابق) به خبرنگاران گفت: این جام برای من مهم است, همیشه اینطور بوده است. من مطمئن هستم که این جام برای هر باشگاهی مهم است. هر چقدر شما بیشتر در این جام حضور داشته باشید, اهمیت این جام بیشتر می شود. برای اکثر باشگاه های لیگ برتری, آنها در این جام تنها در اول راه هستند. در این لحظه که من با شما صحبت می کنم, بازی های بسیار زیادی در لیگ برتر انجام شده است و در زمان دشواری این بازی ها برگزار می شود.

.

.

نکته قابل توجه اینجا است که یونایتد 10 سال می شود که در جام حذفی قهرمان نشده است و از سال 2004 که این جام را بالای سر برده بود تا به امروز تنها در دو فینال حضور داشته است. هنگامی که از مویز در این باره سوال شد, درباره اینکه حس ناامیدی به خاطر این مسئله در باشگاه وجود دارد, مویز چنین پاسخ داد: من مطمئنم که چنین حسی وجود دارد زیرا اگر شما باشگاهی مثل منچستریونایتد هستید, می خواهید که در تمام فرصت هایی که برای کسب جام در هر تورنمنتی بدست می آورید, حضور داشته باشید و قهرمان نشدن در جام حذفی به مدت 10 سال, اتفاقی است که کمی تعجب برانگیز می باشد.

“اما این جامی است که ما تلاش خواهیم کرد تا در آن قهرمان شویم – تا آنجایی که به من مربوط می شود, ما تلاش خواهیم کرد تا در همه رقابت ها قهرمان شویم, ما هر کاری را که ممکن است انجام خواهیم داد و تلاش خودمان را می کنیم تا به مراحل بالاتر برسیم.”

——————————————————————————–

با عرض پوزش از علی رونی به خاطر اضافه کردن این مطلب به پست :

بازدیدکنندگان گرامی توجه کنید که نحوه ی نمایش آخرین پست ها در کلیپ سنتر پایگاه هواداران تغییر کرده. اینگونه میتوانید تعداد بیشتری ازآخرین ارسال ها را ببینید و نیازی به جابه جایی در بین صفحات نیست.قبلا هم خدمتتون عرض کردیم کلیپ سنتر روزانه 2 تا 3 کلیپ جدید قرار میدهد که برای آنها به خاطر شلوغی اخبار سایت اصلی نمی شود پست اختصاصی فرستاد. پس لطفا به کلیپ سنتر سر بزنید. واقعا نامید کننده است که هر کلیپ این تعداد کم بازدید دارد.

97 Comments
قدیم‌ترین
جدیدترین محبوب‌ترین
Inline Feedbacks
View all comments