دیوید مویز معتقد است که عدنان یانوزای همه آن چیزی که برای تبدیل شدن به بهترین بازیکن منچستریونایتد در تمام ادوار نیاز است را در خود دارد.

.

.

.

.

.

.

.

پایگاه هواداران منچستریونایتد در ایران – از زمانی که این ستاره جوان اولین بازی خود برای یونایتد را انجام داد, عدنان 18 ساله با بازی های چشم نواز خود, در صدر اخبار لیگ برتر قرار گرفته است.

البته اخبار منفی نیز درباره این وینگر جوان در صدر خبرگزاری ها بوده است مبنی بر اینکه او بسیار علاقه دارد که خودش را به زمین بزند اما مویز معتقد است که عدنان بزودی تنها به خاطر استعداد زودهنگامی که دارد, شناخته خواهد شد.

هنگامی که از رئیس درباره اینکه آیا او نگران این برچست “شیرجه زن” است که به این ستاره جوان تیم نسبت می دهند, مویز پاسخ داد: من به هیچ وجه ناراحت نمی شوم. او بازیکن با استعداد مثال زدنی است.

“من هیچ شکی ندارم که او به راهش ادامه خواهد داد تا به یکی از بهترین بازیکنانی تبدیل شود که در این کشور برای مدت زمان طولانی بازی می کنند و به احتمال زیاد حتی چنین اتفاقی در منچستریونایتد رخ خواهد داد.”

.

.

“من بیاد دارم زمانی را که رونالدو اینجا آمد, مردم بسیار زیادی همین حرف را درباره او می گفتند. من حتی برای یک دقیقه نیز سعی نکرده ام او را با رونالدو مقایسه کنم زیرا او واقعا بازیکن بسیار خوبی است.”

“اما این پسر تنها 18 سال دارد. او بهتر خواهد شد. او درس هایی یاد خواهد گرفت. او بیشتر بازی را درک خواهد کرد. کاری که او انجام می دهد, این است که در مقام یک بازیکن, وظیفه خود را در بازی ها انجام می دهد.”

یانوزای در بازی برابر تاتنهام در اولین روز سال جدید میلادی به خاطر شبیه سازی با کارت زرد جریمه شد. مویز در این بار افزود: من باید این مسئله را متذکر بشوم, من فکر می کنم آن تصمیم اشتباهی بود که آن شب گرفته شد.

“من همیشه اولین کسی بوده ام که جلو آمده ام و گفته ام بازیکنانی را که شیرجه می زنند را نمی خواهم. من قصد دارم به این موضوع رسیدگی کنم اما به همان اندازه هم زمانی که فکر می کنم تصمیم اشتباهی گرفته شده است, برای محافظت از بازیکنان تلاش خواهم کرد. من فکر می کنم در آن بازی آن تصمیم اشتباهی بود.

——————————————————————————–

با عرض پوزش از علی رونی به خاطر اضافه کردن این مطلب به پست :

بازدیدکنندگان گرامی توجه کنید که نحوه ی نمایش آخرین پست ها در کلیپ سنتر پایگاه هواداران تغییر کرده. اینگونه میتوانید تعداد بیشتری ازآخرین ارسال ها را ببینید و نیازی به جابه جایی در بین صفحات نیست.قبلا هم خدمتتون عرض کردیم کلیپ سنتر روزانه 2 تا 3 کلیپ جدید قرار میدهد که برای آنها به خاطر شلوغی اخبار سایت اصلی نمی شود پست اختصاصی فرستاد. پس لطفا به کلیپ سنتر سر بزنید. واقعا نامید کننده است که هر کلیپ این تعداد کم بازدید دارد.

درپایان هم ویدیویی از مجموعه حرکات عدنان یانوزای در برابر هال سیتی را برای شما آماده کرده ایم

ویدیوی حرکات عدنان یانوزای در برابر هال

87 Comments
قدیم‌ترین
جدیدترین محبوب‌ترین
Inline Feedbacks
View all comments