دیوید مویز می گوید رافائل داسیلوا در بازی یکشنبه جام اتحادیه در ومبلی, دچار مصدومیت همسترینگ شده است, اما رئیس شیاطین سرخ زیاد درباره این مسئله نگران نمی باشد.

.

.

.

.

.

.

پایگاه هواداران منچستریونایتد در ایران – رافائل پس از تنها 16 دقیقه حضور در میدان, به دلیل مصدومیت جای خودش را به کریس اسمالینگ داد, در نهایت یونایتد توانست بدون حضور این بازیکن با نتیجه 2 بر 0 بر ویگان اتلتیک که بازی جنگنده به نمایش گذاشت, به برتری رسید.

هنگامی که از مویز درباره وضعیت این بازیکن پرسش شد, مویز گفت که خروج زودهنگام این بازیکن برزیلی بیشتر از اینکه حرکتی ضروری باشد, به خاطر پیشگیری از تشدید مصدومیت او صورت گرفت. البته, مصدومیت او تقریبا جزئی است, و منجر به این مسئله می شود که این بازیکن نتواند در بازی هفته آینده از هفته اول رقابت های لیگ برتر برابر سوانزی به میدان برود.

مویز گفت: رافا گفت که  از ناحبه همسترینگ احساس درد کرده است و در بازی همانند این مسابقه زمانی که شما این فرصت را دارید که دست به تعویض هایی بزنید, مزیت خوبی است. او به هر ترتیب بازی آغازین لیگ را ازدست می دهد, پس در این شرایط, من نمی توانم بگویم که مسئله ای نیست اما تاثیری بر روی کاری که ما هفته آینده می خواهیم, انجام دهیم هم نمی گذارد.

60 Comments
قدیم‌ترین
جدیدترین محبوب‌ترین
Inline Feedbacks
View all comments