این مهاجم باشگاه منچستریونایتد می گوید, با مشاهده بازیکن باتجربه ای همانند رایان گیگز که هم تیم رابین در یونایتد هست, انگیزه پیدا می کند تا دوران حرفه ای بازیگری خود را برای شیاطین سرخ و تیم ملی هلند, برای مدت طولانی ادامه دهد.

.

.

.

.

.

پایگاه هواداران منچستریونایتد در ایران – رابین فان پرسی مهاجم منچستریونایتد معتقد است آن چیزی که باعث می شود 10 سال دیگر به بازی کردن ادامه دهد را در خود دارد.

این بازیکن ملی پوش هلندی که 30 سال سن دارد, اطمینان دارد که جام جهانی برزیل در تابستان سال آینده آخرین رقابت بزرگی نخواهد بود که این بازیکن در آن حضور خواهد داشت.

او به NUSPORT گفت: ما می خواهیم بهتر از آنچه که در جام ملت های اروپا انجام دادیم, بازی کنیم. حداقل, من می خواهم چنین کاری کنم و پس از این رقابت ها هم من می خواهم دوباره عملکرد بهتری داشته باشم. همانطور که اکنون بازی می کنم.

“جام جهانی آخرین رقابت بزرگی نخواهد بود که من در آن حضور خواهم داشت. من هیچ وقت مصدومیت جدی نداشته ام, به سختی مشکلات عضلانی داششتم. من برای 10 سال دیگر بازی خواهم کرد.”

این بازیکن سابق آرسنال, به تاثیری که هم تیمی او رایان گیگز بر روی او گذاشته است اشاره می کند, تاثیری که موجب این شده تا انگیزه لازم برای ادامه طولانی مدت دوران بازیگری خودش را داشته باشد.

“بله جدی هستم, هنگامی که من احساسی همانند این لحظه را داشته باشم, این هدف من است, هنگامی که من می بینم گیگز هر روز به شکل بی نظیری تمرین می کند و فوق العاده بازی می کند, این مسئله مرا به حرکت رو به جلو سوق می دهد.”

85 Comments
قدیم‌ترین
جدیدترین محبوب‌ترین
Inline Feedbacks
View all comments