رایان گیگز، پس از تمدید قراردادش، حداقل تا پایان فصل 2012-2013 برای منچستر یونایتد بازی خواهد کرد.

رایان گیگز در نظر دارد، هنگامی که بازنشسته شد، به عنوان مربي به كارش ادامه دهد. شواهد نشان می دهد که او می تواند تا پايان فصل بازي كند.

گیگز، 38 ساله به Telegraph گفت: “هنگامی که دوران بازي من به پایان برسد ، من سعی خواهم کرد که بهترین گزينه را انتخاب كنم.مربيگري را دوست دارم.هر قدر به پایان دوران بازي ام نزديك تر مي شوم، بیشتر در مورد آن فکر می کنم. همه مي دانند كه من می توانم به بهترين شكل خودم را آماده كنم، هنگامي كه بازنشسته شوم. من مي توانم دوره های مربیگری را با گری نویل در سطح یک و دو طي كنم. ما در سال آينده براي گرفتن مدرك مربيگري حرفه اي اقدام خواهيم كرد. ”

گيگز در پاسخ به این پرسش که آیا ممکن است اين آخرين فصل بازي او باشد؟ گفت: ” بله، این فصل می تواند آخرين فصل بازي من باشد، در چند سال گذشته، من فکر مشابه اي داشته ام. بعد از کریسمس، مسائل را ارزیابی خواهم كرد كه ببینم احساسم چگونه است و در مورد مربيگري فكر خواهم كرد. ”

” اگر من از بازي خود لذت نبرم، اگر مانند چند سال گذشته، نتوانم به تيم كنم، در آن صورت، خودم را بازنشسته خواهم كرد. من در ماه نوامبر 39 ساله خواهم شد. من نگران بازنشستگی نیستم. بعد از سال ها، بازنشسته خواهم شد، اما من هنوز هم از بازي كردن لذت می برم و هنوز هم احساس می کنم كه مي توانم به تیم کمک كنم. ”

هنگامي كه از او پرسیده شد که تيم گيگز چگونه خواهد بود؟ او پاسخ داد: ” من وينگرهاي تيم را دوست دارم. من چيزهاي زيادي از استاد یاد گرفتم. ”

” همه چيز به خاطر مربي است. شما می بینید که او با همه در غذاخوری شوخی مي كند.او نام هر دانش آموزي كه در طول تعطیلات به اينجا مي آيد را مي داند.او همچنين نام تمام بازيكنان نوجوان باشگاه را مي داند. اين موضوع من را مجذوب او مي كند كه چگونه او هنوز هم آن كارها را انجام مي دهد ؟ ”

7 Comments
قدیم‌ترین
جدیدترین محبوب‌ترین
Inline Feedbacks
View all comments