کانون هواداران منچستر یونایتد-باشگاه منچستر یونایتد مفتخر است اعلام کند ادینسون کاوانی را به خدمت گرفته است.

بازیکن ملی پوش اروگوئه با یک قراردادی یک ساله به علاوه تمدید خودکار ۱ فصل بیشتر به باشگاه پیوسته است.

ادینسون کاوانی گفت:

منچستر یونایتد یکی از بزرگترین باشگاه های جهان می باشد پس حضور در اینجا یک افتخار واقعی است.من در دورانی که بازی نکردم سخت در حال تمرین بودم و مشتاق هستم که برای این باشگاه شگفت انگیز رقابت و نمایش خوبی از خود به جا بگذارم.

من در طول دوران حرفه ای بازی خود مقابل پرشورترین هواداران فوتبال بازی کرده ام و می دانم که در منچستر نیز همینطور است.نمی توانم صبر کنم تا فضای اولدترافورد را تجربه کنم هنگامی که بازگشت برای هواداران امن باشد.

من مشتاقانه منتظر ادامه نوشتن داستان کوچک خود در کتاب فوتبال هستم و می دانم که به همین دلیل تمرکز من باید همیشه بالا باشد -تلاش , تلاش , تلاش.من با مربی گفتگویی داشتم و این باعث افزایش تمایل من به پوشیدن این پیراهن زیبا شده است.

اوله گنار سولشایر گفت:

ادینسون یک بازیکن فوق العاده حرفه ای و با تجربه است که همیشه همه چیز را برای تیمش به ارمغان می آورد.رکورد گلزنی او در باشگاه و تیم ملی کشورش فوق العاده است و ما خوشحالیم که بازیکنی با چنین استعدادی جذب کردیم.او انرژی , قدرت , رهبری و ذهنیت عالی به تیم تزریق خواهد کرد اما مهمتر از همه گل هایی است که به ثمر می رساند.او تاکنون کارنامه درخشانی داشته و تقریبا در هر باشگاهی که بازی کرده افتخار کسب کرده است و او هنوز چیز های بیشتری برای نمایش دادن در بالاترین سطح دارد.

فرصتی برای بازیکنان جوان ما برای یادگیری از یکی از بهترین گلزنان اروپا در ۱۰ ساله گذشته به وجود خواهد آمد که فوق العاده است و این واقعا به پیشرفت آنها کمک می کند.ادینسون دقیقا می داند چه چیزی برای موفقیت نیاز است و همه مشتاقانه منتظر تاثیر او در منچستر یونایتد هستیم.