منچستریونایتد مفتخر است که اعلام کند, خوان ماتا با رقمی که رکوردی برای باشگاه محسوب می شود یعنی 37.1 میلیون پوند از چلسی به منچستریونایتد ملحق شد.

.

.

.

.

.

.

پایگاه هواداران منچستریونایتد در ایران – ماتا 25 ساله 32 بازی ملی برای تیم ملی اسپانیا در کارنامه خود دارد و 135 بار برای چلسی بازی کرده است که در مجموع این 135 دیدار, 32 گل به ثمر رسانده است. ماتا در سال 2011 از والنسیا به چلسی ملحق شد.

خوان ماتا گفت: من از اینکه به یونایتد ملحق شده ام, هیجان زده شده ام. من چندین سال بسیار خوب در چلسی گذراندم اما زمان آن رسیده بود تا برای چالشی تازه خودم را آماده کنم. یونایتد جای عالی برای من است و من به خاطر این فرصت که می توانم عضوی از این باشگاه در صفحه دیگری از تاریخش باشم, هیجان زده هستم.

“چلسی باشگاه بزرگی است و من دوستان زیادی آنجا دارم اما شما نمی توانید فرصت ملحق شدن به منچستریونایتد را ازدست بدهید. من تمرکز خودم را بر روی این مسئله گذاشته ام که به مربی و تیم کمک کنم تا در سال های پیش رو موفق باشیم.”

.

.

دیوید مویز نیز در این باره گفت: خوان یکی از بهترین بازی سازها در فوتبال مدرن کنونی می باشد و اینکه ما توانستیم این انتقال را نهایی کنیم, واقعا خوشحال کننده است. او مهره ای مفید در موفقیت های اخیر چلسی بوده است, با آمار قابل توجه 28 پاس گل و 32 گلی که در دو فصل اول حضورش در لیگ برتر به نام خود به ثبت رسانده است.

“من به خاطر اینکه او نشان داد که می خواهد بخشی از منچستریونایتد جدید باشد, هم تحت تاثیر قرار گرفتم و هم هیجان زده شده ام. من می دانم که هواداران ما از همین لحظه مجذوب بازی خوان خواهند شد – او همیشه در مقابل ما عالی بازی کرده است – و من می دانم که آنها(هواداران) از اینکه او را در پیراهن سرخ منچستریونایتد ببینند که از روز سه شنبه این اتفاق خواهد افتاد, خوشحال خواهند شد.”

.

مصاحبه اختصاصی خوان ماتا با شبکه باشگاه

دانلود

.

مصاحبه اختصاصی دیوید مویز با شبکه باشگاه

دانلود

148 Comments
قدیم‌ترین
جدیدترین محبوب‌ترین
Inline Feedbacks
View all comments