کانون هواداران منچستر یونایتد- باشگاه منچستر یونایتد خوشحال است که اعلام کند فاسوندو پلیستری را از اتلتیکو پنارول با قراردادی پنج ساله با تمدید خودکار یک فصل بیشتر به خدمت گرفته است.

این بازیکن ۱۸ ساله ۳۷ بازی در تیم باشگاهی خود در اروگوئه به میدان رفته است.

فاسوندو پلیستری گفت:

انتقال به باشگاهی با تاریخچه منچستر یونایتد رویایی بود که به حقیقت پیوسته است.من چیز های زیادی در پنارول آموخته ام و می خواهم از آنها به خاطر کارهایی که برای من انجام داده اند تشکر کنم.داشتن اعتماد به نفس مربی احساس فوق العاده ای است و من می دانم کار کردن با او باعث پیشرفت من خواهد بود.

من وارد یک تیم با بازیکنان عالی می شوم که هر روز از آنها یاد خواهم گرفت.همه می دانند که منچستر یونایتد باشگاهی است که به بازیکنان جوان فرصت می دهد و آماده هستم که هر روز سخت کار کنم تا شانسی به دست آورم که خود را در انگلیس ثابت کنم.

اوله گنار سولشایر گفت:

استعدادیاب های ما فاسوندو را برای مدت طولاتی دنبال می کنند و معتقدیم که او برای طولانی مدت یک استعداد واقعی خواهد بود.در حالی که می دانیم برای سازگاری در لیگ انگلیس نیاز به زمان است , او می تواند با سرعت و توانایی هایش حریف را شکست بدهد.

فاسوندو از سطح عالی برای پیشرفت در منچستر یونایتد برخوردار است و از تمام خصوصیات فنی و ذهنیات عالی برای موفقیت در اینجا برخوردار است تا به بازیکن بزرگی تبدیل شود.همه ما مشتاقانه منتظر همکاری با او هستیم تا به او کمک کنیم تا توانایی هایش را برای سالیان آینده نشان بدهد.