روزنامه بیلد : شواینی قصد ترک یونایتد را ندارد

پایگاه هواداران منچستریونایتد-به گفته روزنامه بیلد آلمان شواین اشتایگر قصد ترک یونایتد ندارد و فقط در صورت از این تیم خارج می شود که سرمربی تیم او را به این کار مجبور کند.

این بازیکن آلمانی در اولین سال حضورش در یونایتد ، فصلی نا امید کننده را گذراند. مصدومیت ها این بازیکن باعث شد که وی بازی های زیادی را در طی فصل از دست بدهد و به نظر می رسید که دیگر منچستریونایتد امیدی به تبدیل این بازیکن به همان بازیکن قبلی ندارد.

هفته گذشته این بازیکن آلمانی ،  به طرز نسبتا غیر منتظره ای از بازی های ملی خداحافظی کرد ، بنابراین این کار به اون کمک بیشتری برای تمرکز روی مسابقات باشگاهی اش می کند.

بیلد آلمان می گوید که شواین اشتایگر هیچ قصدی برای ترک منچستریونایتد ندارد و در نظر دارد به قراردادش با این تیم انگلیسی پایبند باشد و در این تیم بماند .

این روزنامه به این اشاره می کند که اگر خبرهای اخیری که مبنی بر آن است که مورینیو از این بازیکن خواسته است یونایتد را ترک کند ، درست باشد ، پس مورینیو مجبور خواهد بود که واضحا به این بازیکن اعلام کند فصل بعد بازی ـی به او نخواهد رسید و فقط همین امر است که باعث می شود شواین اشتایگر خروج از یونایتد را مد نظر خود قرار دهد.

همچنین بیلد می گوید مورینیو هیچ نشانه ای مبنی بر این که وی از شواینی بخواهد منچستریونایتد را ترک کند ، نداده است.

 

68 Comments
قدیم‌ترین
جدیدترین محبوب‌ترین
Inline Feedbacks
View all comments