ریو فردیناند اذعان می کند که او تمایلی به تعهد آینده اش در منچستر یونایتد ندارد و زمانی که قراردادش در تابستان به پایان می رسد، ممکن است به بازنشستگی فكر كند.
فردیناند 34 ساله، می گوید: او مذاکرات را براي تمدید قراردادش در اولدترافورد آغار نكرده است و ميزان آمادگي اش براي بازي، نقش عمده ای در تصمیماتش در آینده دارد.
سر الکس فرگوسن اخیراً از فردیناند براي بازی در اين سن حمايت كرده بود، اما مدافع يونايتد مطمئن نيست كه توانایی ادامه ي بازي كردن را داشته باشد.
فردیناند گفت: ” این همیشه خوب است كه صحبت هاي مربي مانند اين مورد را بشنوي، اما شما باید هر هفته و هر ماه در حال تلاش باشي. ”
او ادامه داد: ” بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که به آن در روز کریسمس نگاه کنید و پس از آن دوباره در فصل تابستان به آن نگاه كنيد، تا ببینید که احساس من چگونه است و آيا مي خواهم از تيم بروم، اما شنیدن این صحبت هاي مربي، قطعاً باعث خوشحالي من است. ”
حذف فردیناند از یورو 2012 به او اجازه داد تا آسیب ديدگي هاي فصل گذشته ي خود را بهبود بخشد و او می گوید که استراحت طولانی می تواند برای بازی كردن در فصل آینده، كليدي باشد.
فرديناند گفت: ” من یک ایده بهتري از ( اينکه آیا استراحت یک چیز خوب خواهد بود ) دارم، در دسامبر یا ژانویه بازی ها سریع و سخت خواهد شد، این زمانی خواهد بود که واقعاً به شما ضربه مي زند و شما می دانید که بايد كار خيلي سختي را شروع كنيد.احتمالاً اين زمان، براي سنجش ميزان آمادگي جسماني من بهتر خواهد بود و اين از مزاياي استفاده از يك استراحت تابستاني است. ”
اگر فردیناند تصمیم به ادامه بازی برای يونايتد داشته باشد، اعتقاد بر این است که باشگاه به او پيشنهاد یک سال تمديد قرارداد فعلی اش را ارائه خواهد داد.

21 Comments
قدیم‌ترین
جدیدترین محبوب‌ترین
Inline Feedbacks
View all comments