در چند روز اخیر شایعه ای درباره زاها در شبکه های اجتماعی منتشر شد و به سرعت قوت گرفت. ویلفرد زاها در حساب شخصی خود در توبتر به این شایعه عکس العمل نشان داد و این شایعات را بی پایه و اساس خواند.

.

.

.

.

.

پایگاه هواداران منچستریونایتد در ایران – پس از اینکه ویلفرد زاها در فرصت نقل و انتقالات زمستانی فصل قبل با یونایتد قرارداد بست اما نیم فصل دوم را به طور قرضی در پالاس باقی ماند, همه منتظر دیدن بازی این بازیکن بااستعداد انگلیسی با پیراهن یونایتد بودند.

در نهایت زاها در بازی های تور پیش فصل تیم به میدان رفت و عملکرد مناسبی نیز داشت. او حتی در بازی جام اتحادیه برابر ویگان نیز دقایقی به میدان رفت.

با شرایط به وجود آمده همه انتظار داشتند این بازیکن خوش تکنیک اولین بازی خود را نیز برای شیاطین سرخ در لیگ برتر انجام دهد اما پس از گذشت شش هفته زاها نتوانسته است برای دقایقی اندک نیز به میدان رود. او حتی در بازی تیم در جام خیریه و لیگ قهرمانان نیز به میدان نرفت.

همین بازی نکردن زاها کافی بود تا شایعاتی درباره این بازیکن منتشر شود. آخرین شایعه منتشر شده درباره این بازیکن در شبکه های اجتماعی به حدی بچه گانه است که هر فردی با شنیدن آن به حقیقت نداشتن این شایعه پی می برد.

ویلفرد زاها نیز پس از شنیدن این شایعه بلافاصله در حساب شخصی خود آن را تکذیب کرد.

ویلف در حساب شخصی خود در توبتر نوشت: شایعات احمقانه. #بچه گانه

مدیر برنامه های این بازیکن نیز این ادعاها درباره دلیل بازی نکردن این بازیکن انگلیسی و خط خوردن نامش از بازیکنان حاضر در بازی با شاختار را توضیح داد. او درباره این شایعات گفت: کاملا بی ارزش است. در کل درست نیست.

همانطور که انتظار می رفت, رسانه ها و کسانی که شایعه درست می کنند, از هیچ فرصتی دریغ نمی کنند و به داستان سرایی های خود ادامه می دهند. پس از باخت هفته گذشته برابر وست بروم و نتایج ضعیف هفته های اخیر رسانه ها فشارهای خود بر روی مویز را آغاز کرده اند و در تازه ترین حرکت خود این شایعه بی پایه و اساس را درباره زاها و دیوید مویز به راه انداختند.

109 Comments
قدیم‌ترین
جدیدترین محبوب‌ترین
Inline Feedbacks
View all comments