ویلفرد زاها، بازیکن جدید یونایتد، به حضوری منظم در ترکیب ثابت این تیم فکر می کند.

این وینگر تکنیکی به کریستال پالاس کمک کرد تا به لیگ برتر صعود کند و حالا می خواهد خودش را در تیم مدافع عنوان قهرمانی اثبات کند.

او در گفتگو با سایت منچستریونایتد گفت: “در فصل اول، هدف من  پیدا کردن جایی در ترکیب اصلی است. من فقط می خواهم به طور منظم بازی کنم. این هدف اصلی من در اولین فصل حضورم در لیگ برتر است. اگر به این هدف دست پیدا کنم، آنوقت می توانم به چیزهای دیگر فکر کنم. من می خواهم همه چیز را قدم به قدم پیش ببرم.”

زاها نخستین بازی خود را هفته پیش در بانکوک در مقابل ستارگان سینگا به عنوان بازیکن ذخیره انجام داد. او بازی خوبی را به نمایش گذاشت و توانست با یک شوت عالی تیرک دروازه را به لرزه در آورد.او در بازی روز شنبه مقابل ستارگان لیگ استرالیا در سیدنی در حضور بیش از 83000 تماشاگر در ترکیب اصلی یونایتد قرار داشت و باز هم توانست با حرکات خود مدافعان حریف را آزار دهد.

“این برای من یک موفقیت بزرگ است که می توانم با پیراهن منچستریونایتد به میدان بروم. من دارم همه چیز را به تدریج به دست می آورم. اگر بتوانم در تور پیش فصل یک گل نیز به ثمر برسانم واقعا برایم عالی خواهد بود.”

زاها مطمئناً از بودن در باشگاه جدیدش لذت می برد، و تاکید می کند که گاهی از خودش می پرسد آیا همه اینها واقعیت دارد: “اگر بخواهم صادق باشم، هنوز کمی شوکه هستم. اما واقعاً از هر دقیقه ام لذت می برم. من در رختکن بین رایان گیگز و دنی ولبک می نشینم. یعنی بین افراد مشهوری که قبلا آنها را فقط در تلویزیون دیده بودم!  پس بازی کردن در کنار آنها واقعا رویایی است. می نشینم و با خودم می گویم خدایا من واقعا در رختکن کنار این شخصیت های بزرگ هستم؟  البته حضور من در اینجا بی دلیل نیست. من در کریستال پالاس تلاش زیادی کردم و حالا به باشگاهی که می خواستم آمده ام و می خواهم به همه ثابت کنم که شایستگی حضور در اینجا را دارم.”

66 Comments
قدیم‌ترین
جدیدترین محبوب‌ترین
Inline Feedbacks
View all comments