پایگاه هوادارن منچستریونایتد در ایران-

سر الکس فرگوسن در خصوص جانشین های محتمل پس از جدایی خودش از منچستریونایتد صحبتهایی را ارائه کرده است که خلاصه ای از آنها در ادامه می آید. سرمربی افسانه ای شیاطین در خصوص به خدمت گیری گواردیولا گفته است:

من از پپ گواردیولا خواستم که پیش از پذیرفتن پیشنهادی از باشگاهی دیگر با من تماس بگیرد. او این کار را نکرد و در چرخشی تصمیم گرفت در جولای ۲۰۱۳ به بایرن مونیخ برود.

و در خصوص مویس، سر الکس می گوید:

من در مارس ۲۰۱۳ آماده بودم تصمیم را به آنها بگویم و سپس دیود گیل به من گفت که او می خواهد بازنشسته شود. این یک مشکل جدی بود. الان من چه کار کنم؟ اما ذهنم را جمع کردم. {این که بازنشست شوم} تصمیم درستی بود.

وقتی این موضوع را به گلیزرها گفتم پروسه پیدا کردن جانشین شروع شد. ما دیوید مویس را انتخاب کردیم. او در شغلش در اورتون ثبات داشت. تاثیری خوب در آنجا داشت و ۱۱ سال در آنجا بود و اشتهایی خوب {برای موفقیت} نشان داده بود. هیچ کس این را نمی دانست، به جز من، دیوید گیل و گلیزرها. وقتی با او قرار گذاشتیم. روزنامه ها از جانشینی بریتانیایی بسیار ذوق زده بودند. متاسفانه اوضاع برای دیوید خوب پیش نرفت. ولی پروسه کاری ما فوق العاده بود. فرآیند خوبی را طی کردیم.

در خصوص به خدمت گیری نامهای بزرگتر، سر الکس می گوید:

ما می دانستیم که مورینیو به آبراموییچ قول داده است که به چلسی بر می گردد و معلوم شده بود که آنجلوتی جانشین او خواهد بود.

ما می دانستیم کلوپ در دورتمند خوشحال است . قراردادی جدید امضا خواهد کرد. لویی فن خال هم قصد داشت تیم ملی هلند را در جام جهانی ۲۰۱۴ هدایت کند.

48 Comments
قدیم‌ترین
جدیدترین محبوب‌ترین
Inline Feedbacks
View all comments