پایگاه هواداران منچستریونایتد در ایران:

لوک شاو بیان کرد که اشتیاق او برای کسب قهرمانی های متعدد باعث شد تا به منچستریونایتد بپیونند. او از منچستر یونایتد به عنوان “ برترین باشگاه دنیا” یاد کرد.

لوک شاو ۱۸ ساله که به تازگی از باشگاه سوتهمپتون به جمع شیاطین سرخ پیوست بسیار مشتاق است تا تحت هدایت مربی جدید لوییس ون گال برای این تیم بازی کند.

این یک احساس فوق العاده است. هفته های زیادی از زمانی که متوجه علاقه ی یونایتد به خودم شدم میگذرد و امیدوار بودم که قبل از جام جهانی بتوانم این انتقال را به اتمام برسانم ولی این امکان رخ نداد و اکنون من اینجا هستم و بسیار خوشحالم و راستش نمی توانم باور کنم که اینچنین اتفاقی افتاده.

 منچستریونایتد بزرگترین باشگاه دنیاست و برای همیشه هم اینطور خواهند ماند. دلیل اصلی حضور من در اینجا این است که من دوست دارم تا قهرمانی های زیادی را کسب کنم من جوان هستم و به دنبال قهرمانی.

شاو برای به دست آوردن مکانی در ترکیب آغازین یونایتد باید با پاتریس اورا مبارزه کند و به نقل از خودش او بسیار مشتاق است تا مرد فرانسوی را زودتر ملاقات کند.

من واقعا هیجان زده هستم که با او کار کنم. او یکی از بهترین مدافعان چپ  چند سال اخیر  لیگ برتر بوده است و من به دنبال تمرین کردن با او هستم. به امید خدا من میتوانم چیزهای زیادی را از او یاد بگیرم

مصاحبه ی کامل لوک شاو با شبکه ی رسمی باشگاه به زودی بر روی کلیپ سنتر نیز قرار خواهد گرفت.

221 Comments
قدیم‌ترین
جدیدترین محبوب‌ترین
Inline Feedbacks
View all comments