کانون هواداران منچستریونایتد در ایران – امروز پنج شنبه، ۳۱ ژانویه و روز پایانی نقل و انتقالات زمستانی می‌باشد. در این پست سعی می‌کنیم تمامی اخبار و شایعات مختلف پیرامون نقل انتقالات باشگاه منچستریونایتد را پوشش دهیم.

۱۵:۰۰ : فلینی در راه چین !

مروان فلینی که چندی پیش خبر جدایی اش از جمع شیاطین سرخ و پیوستن به تیم Shandong Luneng رسانه‌ای شده بود امروز عکس زیر را که در فرودگاه می‌باشد در استوری اینستاگرام خود منتشر کرد.

۱۵:۱۰ : پیشنهادی برای وینگر PSV در کار نخواهد بود.

اسکای اسپورتس گزارش می‌دهد که شیاطین سرخ هیچ پیشنهادی برای Steven Bergwijn نخواهند داد و در تابستان برای خرید وینگر ۲۱ ساله‌ی هلندی اقدام خواهند کرد.

۱۵:۵۷ : وینگر ۱۶ ساله در رادار یونایتد.

دیلی اکسپرس گزارش می‌دهد که منچستریونایتد به hannibal mejbri بازیکن ۱۶ ساله ی تیم فوتبال موناکو که عضو تیم ملی زیر۱۶ ساله های فرانسه نیز می‌باشد، علاقه دارد و قصد دارد برای خرید وی در روز پایانی نقل و انتقالات اقدام کند.

۱۵:۵۴ : رسمی: آنتونی مارسیال قرارداد خود را تمدید کرد

آنتونی مارسیال قرارداد خود را تا سال ۲۰۲۴ با منچستریونایتد تمدید کرد

۲۱:۲۵ : رسمی : هافبک جوان منچستریونایتد، تام سنگ، به صورت قرضی و تا پایان فصل به AFC Fylde پیوست

۲۲:۲۰ : تبریک فردیناند برای تمدید قرارداد مارسیال و درخواست گرفتن امضای اوله!

ریو فردیناند در یک ویدئوی کوتاه که در توییتر منتشر کرد از تمدید قرارداد تونی مارسیال ابراز خوشحالی کرد و گفت که ۵۰ میلیون رقم پرداختی یونایتد برای وی الان مثل یک حراج به نظر میرسد.

در انتها او خطاب به مدیران یونایتد می‌گوید قدم بعدی، اوله گنار سولسشر. امضایش را بگیرید !

 

۲۲:۴۰: رسمی : جوئل پریرا دروازه‌بان چهارم تیم فوتبال منچستریونایتد به صورت قرضی و تا پایان فصل به تیم KV Kortrijk بلژیک پیوست.

۲۳:۲۰ : رسمی: کالوم ویلان بازیکن آکادمی تیم فوتبال منچستریونایتد به صورت قرضی و تا پایان فصل به تیم  Port Vale پیوست