فابیو در بازی برابر نورویچ از هوادارن و باشگاه منچستریونایتد برای اینکه زندگی او و خانواده اش را تغییر داد, تشکر کرد.

.

.

.

.

.

.

.

پایگاه هواداران منچستریونایتد در ایران – فابیو پس از نمایشی زیبا در وقت های تلف شده بازی برابر نورویچ در جام اتحادیه و به ثمر رساندن گلی زیبا از هواداران و باشگاه منچستریونایتد برای اینکه زندگی او را تغییر داده اند, تشکر کرد.

فابیو پس از مدت زمان طولانی که آخرین بار در بازی برابر کریستال پالاس در ترکیب اصلی منچستریونایتد حضور داشت, در دقایق تلف شده بازی برابر نورویچ در الدترافورد وارد میدان شد و پس از گذست دقایق اندکی از ورودش به زمین این بازیکن 23 ساله پس از کنترل عالی پاس زیبای وین رونی وارد محوطه جریمه حریف شد و در نبردی تک به تک با دروازه بان نورویچ گل چهارم منچستریونایتد را به ثمر رساند.

پس از بازی, او در حساب شخصی اینستگرام خود با گذاشتن عکسی از خود در این بازی, پیامی برای هواداران منچستریونایتد فرستاد. او در کنار عکس این پیام را نوشته بود: از شما هواداران تشکر می کنم! این باشگاه زندگی من و زندگی خانواده من را تغییر داد.

.

.

فابیو چندی قبل آشکار ساحته بود که شاید مجبور به ترک یونایتد شود تا بتواند فرصت قرار گرفتن در ترکیب اصلی را پیدا کند, البته او این مسئله را نیز متذکر شده است که تنها می خواهد خوشحال باشد. زمانی که او در بازی برابر نورویچ به میدان رفت, به نظر می رسید او چنین احساسی دارد.

به نظر می رسد هیچ راهی وجود ندارد تا یونایتد به فابیو اجازه جدایی بدهد, نه به خاطر اینکه او بسیار بهتر از آلکساندر بوتنر بازی می کند, بلکه به این خاطر که جدایی فابیو تاثیر بسیار بدی بر روی رافائل می گذارد.

سال گذشته, رافائل در غیاب فابیو بازی خوبی انجام می داد اما این اطمینان را داشت که برادرش سال آینده به باشگاه بازخواهد گشت. اگر آنها برای همیشه از هم جدا بشوند, ضربه بسیار بدی به رافائل وارد می شود.

شما نمی توانید این دو را از هم جدا کنید. رافائل حتی پس از بازی ویدیویی از گل برادرش را در صفحه شخصی اینستگرام خود گذاشته بود.

یونایتد در گذشته گری و فیل نویل را که با هم برادر بودند در دفاع داشت. اکنون که به سال های پایانی دوران حرفه ای پاتریس اورا نزدیک می شویم, هیچ دلیلی وجود ندارد که فابیو و رافائل زوج دفاعی تیم نشوند, اما این مسئله مستلزم این است که به فابیو فرصت های زیادی داده شود تا خودش را ثابت کند.

81 Comments
قدیم‌ترین
جدیدترین محبوب‌ترین
Inline Feedbacks
View all comments