پایگاه هواداران منچستریونایتد در ایران-به گزارش میرور مدیر اجرایی منچستر یونایتد ادوودوارد در مونیخ مانده است تا با مذاکره با سران بایرنی انتقال 40 میلیون پوندی تونی کروس به منچستر در این تابستان را نهایی کند.

کروس در دیدار شب گذشته لیگ قهرمانان در پیروزی 4-2 کمک بسیاری به بایرن کرد اما طی دو ماه گذشته به شدت با باشگاه یونایتد لینک شده است و وودوارد در آلمانی مانده است تا مذاکرات را برای این بازیکن به سرانجام برساند.

این بازیکن قراردادش تابستان سال آینده با باشگاه بایرن مونیخ به پایان خواهد رسید و شیاطین سرخ می خواهد با یک پیشنهاد بالا این بازیکن را به اولدترافورد بکشاند اما کروس نیز گفته است می خواهد چالش جدیدی را تجربه کند.

وودوارد در آلمان باقی مانده است تا مذاکرات را به سوی مثبت بکشاند تا کابوس تابستان گذشته تکرار نشود آنها در تابستان گذشته به دنبال تیاگو فابرگاس بودند که با شکست رو به رو شد.

وودوارد یک روز دیگر در مونیخ مانده است تا جوابی از کروس بشنود یا به نمایندگان خود سپرده است این انتقال را نهایی کنند یونایتد می خواهد با پیشنهاد حقوق بالا این بازیکن را از چنگ بایرنی های بیرون بکشد.

دیوید مویس به هیچ عنوان حضور نداشتن در لیگ قهرمانان فصل آینده را مانعی برای پیوستن ستاره ها به یونایتد نمی بیند اگر چه این انتقال می تواند بزگترین انتقال تابستان سال آینده در سرتاسر اروپا باشد و یونایتد برای این بازیکن رقم بالایی پرداخت کند.

111 Comments
قدیم‌ترین
جدیدترین محبوب‌ترین
Inline Feedbacks
View all comments