پایگاه هواداران منچستریونایتد در ایران:

چند روز گذشته موج های زیادی از انتقادات از اد وودوارد مدیر اجرایی منچستریونایتد به راه افتاده است. علت این انتقادات و نارضایتی های شدید برخی هواداران شیاطین سرخ از دست دادن پدرو و جذب شدن وی توسط چلسی است. البته انتقال اوتامندی به منچسترسیتی نیز نقشی در این عصبانیت دارد ولی با توجه به گزارشات منتشر شده منچستریونایتد هیچوقت پیشنهاد رسمی برای اوتامندی ارایه نداده بوده است.

حال در حالی که این انتقادات با شدت در فضای مجازی در حال گسترش است گزارشی منتشر شده است که میتواند توجه هواداران یونایتد را به خودش جلب کند. پیش تر گزارش های منتشر شده درباره ی انتقال باستین شواین اشتایگر از مبلغی در حدود ۱۵ میلیون پوند سخن میگفتند ولی امروز روزنامه ی بیلد آلمان در گزارشی اعلام کرده است که هزینه ی پرداخت شده توسط اد وودوارد و منچستریونایتد برای باستین شواین اشتایگر تنها ۶.۳ میلیون پوند بوده است!

اگر این گزارش درست باشد میتوان گفت که اد وودوارد توانسته است یکی از بزرگترین غارت های پنجره ی نقل و انتقالات را انجام داده باشد.

باستین شواین اشتایگر توانسته است قهرمانی های بیشماری را در ۱۷ سال بازی خودش با بایرن مونیخ به دست آورد همچنین وی موفق شد تا در جام جهانی با تیم ملی آلمان به مقاوم قهرمانی نیز دست یابد. هرچند این بازیکن هنوز نتوانسته است که در ترکیب اصلی شیاطین سرخ جای خودش را پیدا کند ولی به طور حتم میتوان اهمیت او را در خط میانی یونایتد مشاهده کرد. در بیشتر بازی ها وی در نیمه ی دوم به کار گرفته شده است و کلاس جدیدی را به خط میانی شیاطین سرخ اضافه کرده است.

باستین توانسته است که در این مدت حضورش در ترکیب ۸۹ درصد پاس سالم بدهد و همچنین میتوان انتظار داشت که این رقم با بهتر شدن شرایط او و خو گرفتن او با لیگ برتر بیشتر شود.

حال این نکته که وودوارد توانسته است چنین بازیکنی را تنها با هزینه کردن مبلغی در حدود ۶ میلیون پوند به خدمت بگیرد جای تحسین دارد.

159 Comments
قدیم‌ترین
جدیدترین محبوب‌ترین
Inline Feedbacks
View all comments