پایگاه هواداران منچستر یونایتد-لوییس ون گال اعلام کرده است که ممفیس سخت در تلاش است تا بار دیگر در ترکیب اصلی حضور داشته باشد و شاید به دلیل مصدومیت های بازیکنان در پست هجوم ممفیس فرصت خوبی داشته باشد تا خود را نشان بدهد.

سرمربی یونایتد روز جمعه تایید کرد آنتونی مارشال , مایکل کریک , مروان فلینی و والنسیا مصدوم و وین رونی نیز به دلیل بیماری در بازی منچستر یونایتد مقابل واتفورد در ورزشگاه ویکارج رود حضور نخواهند داشت.

ون گال گفت:

بله همیشه شانس وجود دارد.من تماشا می کنم و بازیکنان را با همیدگر مقایسه خواهم کرد اما او همیشه به دنبال بازی خوب می باشد.او به شدت مبارزه می کند و من از این بابت راضی هستم.

من قبلا گفته ام که سن بازیکنان نیز شرط می باشد او هنوز جوان است.زمان هایی خواهد بود که شما عملکرد خوبی ندارید و فرصت به دیگر بازیکنان می رسد منظور از بازیکنان دیگر جسی لینگارد می باشد.او در بازی ها بسیار خوب ظاهر شده است اما او نیز نیاز دارد که پیشرفت کند و ما باید صبر کنیم و ببینیم.

این در مورد فوتبال است من هیچ مشکلی با بازیکنان ندارم اما بعضی اوقات آنها انتخاب نخواهند شد چون رقیب وی بهتر عمل کرده است.این بدان معنی نیست که من با بازیکنان اختلاف داشته باشم – فرم چیزی است که اهمیت دارد.

هم تیمی ممفیس یعنی اشلی یانگ نیز از این بازیکن حمایت کرده است و این وینگ انگلیسی اصرار دارد که هم تیمی اش به زودی در منچستر یونایتد به موفقیت خواهد رسید.

یانگ به MUTV گفت:

من همیشه گفته ام که بازیکنانی که در لیگ برتر حضور نداشته اند و به این لیگ آیند کار برایشان سخت می باشد و کمی طول خواهد کشید که با این لیگ سازگار شوند.اینجا سرعت بالا تر می باشد و مطمئنا سرعت و فضای لیگ برتر با هلند فرق دارد.

البته من از او خمایت می کنم.او یک فوتبالیست فوق العاده است – ما بازیکنانی به خدمت نمی گیریم که برای باشگاه خوب نباشند و هر کسی جزیی از ترکیب می باشد.من همیشه گفته ام که در اینجا رقابت بزرگی برای من وجود دارد و آن یک رقابت سالم است.

هر کسی در حال مبارزه می باشد , شما می توانید در جلسه تمرینی ما این امر را ببینید و اگر شما روح مبارزه طلبانه ای داشته باشید عالی است و ما در اینجا در هر بازی این کار را انجام دهیم و پا به مسابقات می گذاریم.

15 Comments
قدیم‌ترین
جدیدترین محبوب‌ترین
Inline Feedbacks
View all comments