پایگاه هواداران منچستریونایتد در ایران مربی دورازه بان های منچستر یونایتد از فرم عالی لیندگارد تعریف کرد و گفت او  نیز در کلاس جهانی خوبی قرار دارد.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

وودز نیز به همراه دیوید مویس از اورتون در تابستان به نیمکت یونایتد  پیوست از زمان پیوستن این مربی 54 ساله به یونایتد وقت خود را صرف شکوفا کردن استعدادهای دورازه بان ها در آئون کرده است تا آنها در بهترین فرم قرار دهد.

او با گفنتگو اختصاصی با سایت باشگاه:من بسیار خوشحالم که آندرس فرم خوبی پیدا کرده است و مشتاق هستم که او را برای بازی های حساس آماده کنم این مربی در تیم های تاتینگهام فارست رنجرز و نوریچ نیز مربی گری کرده است و در آنجا نیز بسیار از مربی گری لذت برده ام و حال در یونایتد با بهترین دروازه بان های جهان رو به رو هستم.

فرم لیندگارد کاملا با کلاس جهانی مطابقت دارد کریس می گوید من واقعا احساس خوبی دارم از روز ورودم به یونایتد من همه تلاشم را برای تیم می کنم ما 2 دروازه بان بسیار خوبی در اختیار داریم لیندگارد در تمرین ها بسیار آرام است و تمام تلاش خود را در تمرینات می کند و یکی دیگر از دروازه بان ما دخیا که شاید تا 2 سال دیگر به عنوان برترین دروازه بان جهان انتخاب شود او فوق العاده است.

من هیچ شکی در استعداد او ندارم و هیچ تردیدی نیز در کار عالی او ندارم من کارم خدمت به تیم است من به عنوان مربی هر دروازه بانی که در اختیار من قرار دهند با آرامش و به خوبی با آنها کار می کنم تا آنها در بهترین روز خودشان برای بازی مقابل حریفان قراربگیرند و آماده بازی برابر حریفان باشند من واقعا کارکردن با لیندگارد را دوست دارم.

در کمپ تمرینی بسیار جو خوبی حکم فرما است و می توانیم به خوبی تمرین کنیم و برای استراحت نیز به شوخی و کارهای دیگر بپردازیم و با این جو من می توانم به خوبی با بازیکنانم تمرین کنم و با آنها در عین تمرین کردن لذت ببرم.

32 Comments
قدیم‌ترین
جدیدترین محبوب‌ترین
Inline Feedbacks
View all comments