پایگاه هواداران منچستریونایتد در ایران-نمانیا ویدیچ کاپیتان شیاطین سرخ باور دارد تیمش توانایی قهرمانی اروپا را دارد.

منچستريونايتد بين سال‌هاي 2008 تا 2011 و طي چهار سال موفق شد سه بار راهي فينال ليگ قهرمانان اروپا شود.

آنها يک سال قهرمان شدند و دو بار هم در فينال به بارسلونا باختند اما در سال 2012 در مرحله گروهي ليگ قهرمانان حذف شدند. يونايتدها سال گذشته نيز به دست رئال مادريد در مرحله نخست حذفي از گردونه رقابت‌ها کنار رفتند. اکنون کاپيتان نمانيا ويديچ که در سال 2008 موفق شده قهرمان اروپا شود بر اين باور است که ديويد مويس، سرمربي جديد منچستريونايتد مي‌تواند به همراه شياطين سرخ بار ديگر اين عنوان را براي باشگاه به ارمغان آورد.

ويديچ در اين مورد به Sport Magazine گفت: فکر مي‌کنم در فصل جاري مي‌توانيم به مرحله‌هاي پاياني ليگ قهرمانان برسيم و اگر کمي شانس بياوريم، بله، مي‌توانيم جام قهرماني را هم بالاي سر ببريم. هشت سال است که در منچستريونايتد حضور دارم. سه بار در فينال، يک نيمه نهايي، دو بار هم در يک چهارم نهايي حضور داشته‌ام. اين نشان مي‌دهد که يونايتد همواره به مراحل پاياني رسيده است. اميدوارم بتوانيم در سال جاري نيز اين کار را انجام دهيم. اگر فصل گذشته کمي شانس همراهمان بود مي‌توانستيم با شکست دادن رئال مادريد به يک چهارم نهايي برسيم. کسي چه مي‌داند بعد از آن چه اتفاقي مي‌افتاد؟

نمانيا ويديچ در ادامه از تيم‌هاي رئال مادريد، بايرن مونيخ و بارسلونا به عنوان تيم‌‌هايي ياد کرد که شانس بيشتري نسبت به يونايتد براي قهرماني در اروپا برخوردار هستند.

برگرفته از خبرگزاری فارس

30 Comments
قدیم‌ترین
جدیدترین محبوب‌ترین
Inline Feedbacks
View all comments