پایگاه هواداران منچستریونایتد در ایران-پل اسکولز اسطوره ی منچستریونایتد اصرار دارد که شیاطین سرخ می توانند نیم فصل اول ضعیف خود را جبران کنند و برای قرار گرفتن در جمع 4 تیم برتر با تیم های چلسی،آرسنال،لیورپول،منچسترسیتی،تاتنهام و اورتون رقابت کنند.

1111111

یونایتد در این فصل با بحران مصدومیت بازیکنان کلیدی تیم مواجه شده است. -مانند رابین ون پرسی و وین رونی- و در یک مقطع نیز چهار مدافع وسط یونایتد مصدوم بودند.

هافبک قدیمی الدترافورد به دیوید مویس ایمان دارد و اعتقاد دارد که او می تواند یونایتد را با ترکیبی کاملا مناسب و کامل(عاری از مصدومیت)دوباره به اوج بازگرداند.

اسکولز به www.ManUtd.com گفت:

“من فکر نمی کنم که مربی بتواند برای مصدومیت هایی که با آنها سر و کار داشته قانون وضع کند(مصدومیت ها به مویس ربطی نداره و مربوط به شانس تیم است).”

“ما رونی و ون پرسی را در مقطع بسیار حساسی از فصل از دست دادیم.آنها دو تن از بهترین مهاجم وسط های دنیا هستند و هیچ تیمی نمی خواهد که آنها را از دست دهد.”

22222222222

“وقتی ما در نهایت هر دوی آنها را در بازی برابر استوک در اختیار داشتیم بار دیگر 4 مدافع وسطمان آماده بازی نبودند.این فصل یک فصل دیوانه کننده از نظر مصدومیت ها است.امیدوارم که ما درباره ی مصدومیت ها کمی خوش شانستر شویم و من مطمئنم که اگر ما تمام بازیکنانمان را کاملا آماده بدست آوریم(داشته باشیم) شروع به صعود در جدول لیگ خواهیم کرد.”

اسکولز همچنین افت ها و فراز و نشیب هایی را در طول دوران حرفه ایش در یونایتد به یاد می آورد و مطمئن است که دیوید مویس از این فصل زمانی که بازیکنان مورد نظرش را جذب کند می تواند تیم را بهبود ببخشد.

او اضافه کرد:

“ما همیشه از مقاطعی مانند این بازخواهیم گشت(پشت سر خواهیم گذاشت).ما شرایط بدتر از این نیز داشته ایم.”

“من فکر می کنم که زمانی بود که سه سال بود ما لیگ را نبرده بودیم،چیزی که برای باشگاهی به این بزرگی یک فاجعه بود.این دو با هم قابل مقایسه نیستند.”

“زمانی که سرمربی بازیکنان مورد نظرش را جذب کند،مدافعان به آمادگی کامل برسند و رونی و ون پرسی به اوج شان برگردند،من مطمئنم که ما ئوباره همان یونایتد قبلی خواهیم بود و مشکلی نخواهیم داشت.”

121 Comments
قدیم‌ترین
جدیدترین محبوب‌ترین
Inline Feedbacks
View all comments