پایگاه هواداران منچستریونایتد در ایران-

وین رونی که با انتقادات شدید رسانه ها مواجه شده است سرانجام به این انتقادات پاسخ داد. او صادقانه اعتراف می کند که از بازی خود برابر استون ویلا راضی نیست.

من این فصل تنها یک بازی بد بودم و همه به آن می پردازند. من در تمام طول بازیگری ام با این مساله مواجه بوده ام اما در آخر هفته می توانم گل اولم را بزنم.

من صادق هستم. من میدانم کی خوب بازی نمی کنم و من در مقابل استون ویلا پایین تر از استاندارد بودم و خودم هم می دانم.

فکر کنم، به وضوح، توپ را به دفعات به سادگی از دست دادم و خودم از این موضوع آگاهم. بازی ای نیست که بخواهم برگردم و به آن نگاه کنم. اما همیشه شما از این بازی ها هم دارید.

این اتفاقها هم رخ می‌دهد. این فوتبال است و شما باید بتوانید فراموش کنید. خیلی خوب خواهد بود اگر گل اول را به ثمر برسانید.

خوشبختانه من بازی بسیار بهتری برابر بروژ انجام دادم. می توانستم یک یا دو گل بزنم اما خوب فوتبال است دیگر.

رونی ادامه داد:

من همیشه برای خودم استاندارد هایی می گذارم و می خواهم به آنها برسم. می دانم این وظیفه من است که گل بزنم اما ممفیس با دو گل کمک کرد. فلی هم همین طور و به وقتش موثر ظاهر شد.

همه باید کم کنیم اما متوجهم که من باید کسی باشم که این خط را رهبری می کند و تلاش می کند گلها را برای تیم به ارمغان بیاورد.

تازه اول فصل هستیم. همه از آخر فصل قبل و اول این فصل می نویسند. اما ما سه بازی انجام داده ایم و من باید این روند را حفظ کنم.

من قبلا هم این تجربه را داشتم. گل زنی من هم فرا خواهد رسید، من این را می دانم و امیدوارم  آن روز، شنبه در بازی برابر نیوکاسل باشد.

رونی باز هم تاکید دارد آماده بازی در پست مهاجم است:

ذهنیتم کاملا شفاف است. من میدانم چگونه در این پست بازی کنم. تنها بحث به دست آوردن موقعیتها و استفاده از آنهاست که امیدوارم به زودی این کار را بتوانم انجام دهم.

(در برابر بروژ) چند موقعیت نصفه و نیمه داشتم مثلا ضربه سر در نیمه اول و چند باری هم نزدیک بودم به خصوص آن پاس عدنان در شروع بازی.

اما هنوز فکر میکنم تنها باید خودم را در موقعیت‌های درست قرار دهم و در نهایت یک گل هم خواهد رسید.

وقتی صحبت از رکورد خوب او برابر نیوکاسل شد رونی به شوخی گفت:

من برابر استون ویلا هم رکورد خوبی داشتم! نه من از بازی برابر نیوکاسل لذت می برم و امیدوارم در بازی شنبه بتوانم اولین گلم را بزنم.

رونی از حس خوب بازگشت به اروپا می گوید و این که دلش برای اروپا تنگ شده است:

این جایی است که شما میخواهید بازی کنید. حس شنیدن دوباره موسیقی قبل بازی لیگ قهرمانان حس فوق العاده ای بود.

اینجاست که می‌فهیمد چه قدر یک تورنمنت خاص است. ما یک بازی مهم دیگر هفته بعد داریم و باید کار را تمام کنیم. اما برای شروع نتیجه خوبی کسب کردیم.

رونی هم چنین از ممفیس هم تمجید کرد و گفت:

من بعد بازی با او صحبت کردم و او اندکی افسرده بود چرا که فرصت عالی ای برای هتریک داشت.

اما او دو گل به ثمر رساند آن هم در اولین بازی اش برای یونایتد در لیگ قهرمانان اروپا. پس شب بزرگی برای او بود.

81 Comments
قدیم‌ترین
جدیدترین محبوب‌ترین
Inline Feedbacks
View all comments