کلیپ سنتر پایگاه هواداران منچستریونایتد در ایران:

.

.

.

.

.

.

.

.

.

هم اکنون بیش از 6 ماه( 2 تیر) از شروع به کار اولیه ی کلیپ سنتر پایگاه هواداران منچستریونایتد در ایران میگذرد. در ابتدا فایل های ویدیویی بر روی سایت مدیافایر برای شما عزیزان قرار میگرفتند و به خاطر استقبال فوق العاده شما دوستان و یاران عزیز در تاریخ 10 مرداد موفق شدیم تا هاست دانلود اختصاصی کلیپ سنتر را راه اندازی کنیم تا شما عزیزان با سرعت و بدون هیچ محدودیتی بتوانید ویدیو ها و کلیپ های مورد علاقه تان را دانلود و یا به صورت آنلاین مشاهده کنید.

در تاریخ 18 آبان ماه 1392 بر آن شدیم تا با تبدیل کردن کلیپ سنتر منچستریونایتد به سایت امکانات و خدمات ارائه ای خودمان به شما را افزایش دهیم تا شما نهایت لذت را در کنار ما تجربه کنید. سعی داشتیم تا اینجا تمامی پیشنهادات شما را عملی کنیم و به لطف ایزد منان و همیاری گرم شما هر روز بیش از پیش در راستای تحقق اهدافمان قدم برمیداریم.

حال با گذشت بیش از 6 ماه و در تولد 2 ماهگی سایت کلیپ سنتر قصد داریم تا به شما برترین کلیپ های دانلود شده شما عزیزان را معرفی کنیم.این اقدام برای تشکر از همه ی دوستان و همچنین برای معرفی کردن کلیپ های منتخب بازدید کنندگان به همه و به خصوص به دوست داران و اعضای جدید سایت انجام شده است.

امروز نوبت به رتبه پانزدهم برترین کلیپ های یونایتد است و به شما این نوید را میدهیم که با دنیال کردن ما تا رده ی اول شما را احساسی خواهیم کرد.

کلیپ شماره 15 مربوط به فصل گذشته میباشد . عنوان کلیپ ” ما حق خودمان را پس میگیریم” است و همانطور که میتوانید حدس بزنید مربوط به بازپسگیری لیگ از همسایگان پرسروصداست. این ویدیو مدت زمان 13 دقیقه دارد و علی رغم مدت زمان و حجم نسبتا زیادش نسبت به اکثز ویدیو ها بازدید بالایی داشت و در رده ی 15 قرار گرفت. شما میتوانید این ویدیو را از کلیپ سنتر  با دو کیفیت و دو حجم 74 و 290 مگ دانلود کنید.

ورود به صفحه ی دانلود کلیپ شماره 15

عکس پیش نمایش کلیپ:( جهت مشاهده  کلیک کنید)

 توجه: کتاب زندگینامه سر الکس فرگوسن  به زبان پارسی در حال حاضر در دسترس عموم قرار گرفته ولی دوستانی که قصد خرید آن را دارند توجه کنید که طی صحبت های ما با فروشگاه اینترنتی و مترجم عزیز این کتاب موفق شدیم تا برای بازدیدکنندگان عزیز پایگاه هواداران منچستریونایتد،کلیپ سنتر منچستریونایتد و همچنین انجمن تخفیف 15 درصدی مهیا کنیم. به زودی اطلاعات تکمیلی بر روی سایت قرار خواهند گرفت.

65 Comments
قدیم‌ترین
جدیدترین محبوب‌ترین
Inline Feedbacks
View all comments