بنا به گزارشات رسیده, منچستریونایتد در رقابت برای خرید کوکه در پنجره نقل و انتقالات زمستانی از دیگر باشگاه هایی همچون بارسلونا پیشی گرفته است.

.

.

.

.

.

پایگاه هواداران منچستریونایتد در ایران – به نظر می رسد احتمال نهایی شدن انتقال هافبک اسپانیایی اتلتیکو مادرید به قهرمان لیگ برتر انگلستان بیش از پیش زیاد شده است و به نظر می رسد تا قبل از اول فوریه که مهلت نهایی خرید بازیکن در پنجره زمستانی نقل و انتقالات می باشد, شاهد حضور کوکه در لیگ انگلستان خواهیم بود.

به این دلیل احتمال پیوستن کوکه به یونایتد بالا رفت که دیروز گزارش هایی منتشر شد حاکی از این مطلب که دیوید مویز مربی منچستریونایتد افرادی را از سوی باشگاه برای خرید ستاره اسپانیایی اتلتیکو مادرید به اسپانیا فرستاده است.

ماه گذشته خبرهایی منتشر شد مبنی بر اینکه مویز بازی این بازیکن 21 ساله را از نزدیک مشاهده کرده است و تحت تاثیر بازی او قرار گرفته و تلاش خواهد کرد تا در سال جدید میلادی او را به جمع شیاطین سرخ اضافه کند.

ای اس پی ان هفته گذشته مدعی شد که یونایتد پیشنهادی 30 میلیون پوندی را آماده کرده است.

اکنون کارشناسان بر این باورند که منچستریونایتد فاصله زیادی تا نهایی کردن این انتقال ندارد و بالاخره آنها پس از چندین تلاش ناموفق در تابستان برای خرید بازیکنان مختلف, کوکه را به الدترافورد خواهند آورد.

گفته می شود پس از منچستریونایتد, بارسلونا نیز برای خرید کوکه تمایل دارد. در ماه اکتبر خبرهایی منتشر شد مبنی بر اینکه جراردو مارتینو آماده است تا برای خرید این ستاره جوان اقدام کند.

باید دید آیا انتقال کوکه به لیگ برتر همانند انتقال خوان ماتا به چلسی می تواند انتقال موفق دیگری برای یک بازیکن اسپانیایی دیگر به لیگ برتر باشد یا نه.

——————————————————————————–

با عرض پوزش از علی رونی به خاطر اضافه کردن این مطلب به پست :

بازدیدکنندگان گرامی توجه کنید که نحوه ی نمایش آخرین پست ها در کلیپ سنتر پایگاه هواداران تغییر کرده. اینگونه میتوانید تعداد بیشتری ازآخرین ارسال ها را ببینید و نیازی به جابه جایی در بین صفحات نیست.قبلا هم خدمتتون عرض کردیم کلیپ سنتر روزانه 2 تا 3 کلیپ جدید قرار میدهد که برای آنها به خاطر شلوغی اخبار سایت اصلی نمی شود پست اختصاصی فرستاد. پس لطفا به کلیپ سنتر سر بزنید. واقعا نامید کننده است که هر کلیپ این تعداد کم بازدید دارد.

205 Comments
قدیم‌ترین
جدیدترین محبوب‌ترین
Inline Feedbacks
View all comments