.

.

.

.

.

.

.

.

.

پایگاه هواداران منچستریونایتد در ایران – گزارش شده است که باشگاه منچستریونایتد قصد دارد مدافع جوان و بلژیکی تیمش را به طور قرضی به تیم ان ای سی نایمیخن هلند بدهد.

تصور بر این است که این بازیکن بلژیکی در همان روزی که قرارداد کنونی خودش را با یونایتد تمدید کرده است, قرض داده شود. (به نقل از استاندارد)

ورمیل 21 ساله پس از عملکرد چشمگیری که در تیم استاندارد لیژ داشت در سال 2010 به منچستریونایتد ملحق شد, اما این بازیکن تاکنون تنها یک بار برای تیم اصلی شیاطین سرخ در جام حیریه به میدان رفته است.

مدت زمان این اتقال قرضی, یک فصل تمام می باشد اما گزارش شده است که یونایتد این بند را که به باشگاه اجازه می دهد در ماه ژانویه او را به یونایتد برگرداند, در قرارداد این بازیکن گنجانده است.

در صورتی که خبر این روزنامه بلژیکی صحت داشته باشد, این بازیکن جوان فرصت حضور ثابت در ترکیب اصلی این تیم حاضر در لیگ اردویزه هلند را خواهد داشت.

یکی از مزیت های این بازیکن جوان بلژیکی قابلیت بازی در چند پست می باشد. پست اصلی این بازیکن مدافع راست می باشد, اما قابلیت بازی در پست مدافع چپ و همینطور هافبک راست را دارد.

در صورتی که این بازیکن جوان قرض داده شود, احتمال انتقال قرضی گیلرمو وارلا به بوکاجونیورز, کمتر می شود و به احتمال زیاد این بایکن اروگوئه ای انتخاب اول وارن جویس در ترکیب تیم زیر 21 ساله ها خواهد بود.

ورمیل سابقه بازی در تمام سطوح پایه تیم ملی بلژیک را دارد. او 12 بازی برای تیم زیر 17 ساله ها, 9 بازی برای تیم زیر 18 ساله ها, 14 بازی برای تیم زیر 19 ساله ها و 2 بازی برای تیم زیر 21 ساله ها انجام داده است. او در مجموع 5 گل در بازی های ملی که انجام داده به ثمر رسانده است.

دو فصل پیش این بازیکن در ترکیب تیم اصلی منچستریونایتد در تور پیش فصل 2012 قرار داشت و در چند بازی نیز به میدان رفت.

32 Comments
قدیم‌ترین
جدیدترین محبوب‌ترین
Inline Feedbacks
View all comments