منچستريونايتد در نظر دارد تمام تمرکزش را براي بازگرداندن کريستيانو رونالدو به کار ببندد و به دنبال سود بردن از تعليق مذاکرات براي تمديد قرارداد در مادريد است.

به گزارش روزنامه «ديلي ميرور»، يونايتد علاوه بر پيشنهاد پول، محبوبيت و عشق را به رونالدو پيشکش مي‌کند در حالي که مويس آماده است تا براي گفت‌و‌گوي خصوصي با اين بازيکن عازم شود تا براي متقاعد کردنش تلاش کند. اگر مويس به تنهايي کافي نباشد، سر الکس فرگوسن، سلاح مخفي قهرمان ليگ برتر است.

سرمربي اسکاتلندي روابط فوق‌العاده‌اي با ستاره پرتغالي دارد و رونالدو او را «پدر ورزشي» خود مي‌خواند. سرمربي سابق منچستر دوست دارد رونالدو را متقاعد کند بهترين کار براي حرفه وي، بازگشتن به منچستر است. شياطين سرخ 75 ميليون يورو براي بازگرداندن رونالدو هزينه خواهند کرد؛ هرچند پاسخ ممکن است منفي باشد؛ درحالي که مادريد تنها يک گزينه را در نظر دارد: تمديد قرارداد براي اين بازيکن تا وي را به پردرآمدترين بازيکن جهان تبديل کنند.

کريستيانو رونالدو پنج‌شنبه گذشته در صفحه شخصي خود در توئيتر و فيس‌بوک نوشت: «تمام اطلاعات درباره تمديد قراردادم اشتباه است.» بازيکن پرتغالي از اينکه خبر درباره تمديد قرارداد وي فقط در روزنامه‌ها چاپ مي‌شود و از سوي باشگاه اعلام نمي‌شود، خسته شده است.

کريستيانو به تعطيلات رفته است و ديد که باشگاه چگونه به دنبال جذب نيمار بود، با پدر ايسکو ديدار کرد و در تعقيب بيل بود؛ در حالي که تنها کاري که براي رونالدو انجام شد، اين بود که رئيس باشگاه قول‌هايي داد.

33 Comments
قدیم‌ترین
جدیدترین محبوب‌ترین
Inline Feedbacks
View all comments