پایگاه هواداران منچستریونایتد در ایران –

منچستر یونایتد در اخرین بازی خانگی خود در فصلی که برای هوادارانش اصلا خوشایند نبود توانست سه بر یک هال سیتی را ببرد.

 

با دیدن این بازی هواداران یونایتد باید امیدوار باشند تا سال اینده تیمشان با ستارگانی همچون عدنان و ویلسون بدرخشد و انها بتوانند در کنار بازیکنانی مانند رونی و یا ون پرسی راه رسم ستاره شدن را یاد بگیرند.

 

یونایتد در تمام بازی مسلط بود و هال سیتی تنها دو ضربه به سمت دروازه یونایتد داشت که یکی منجر به گل شد و دیگری واکنش دخیا را به همراه داشت در حالی که یونایتد 17 شوت روانه دروازه هال سیتی کرده بود.

 

ستاره تیم زیر 21 ساله های یونایتد جیمز ویلسون نشان داد برای بازی در لیگ هیچ مشکلی ندارد و در اولین بازیش برای یونایتد 2 گل به ثمر رساند.گل سوم را رابین ون پرسی با پای راست به ثمر رساند.پاس گیگز در این گل را می توان خلاصه ی فوتبال او دانست.گیگز همچنین در این سن و سال در دقیقه 76 یک استارت 40 متری را نیز زد تا همه باز هم با دیدن از این بازیکن دست نیافتنی یونایتد شگفت زده بشوند.

 

گیگز قرار بود در اخر فصل خداحافظی کند اما او هم همچون فرگوسن در یک تصمیم ناباورانه همه را شوکه کرد و با حضورش در اخرین بازی یونایتد در اولدترافورد خداحافظی خود را اعلام کرد.یونایتد شاید تا 100 سال اینده نیز کسی مانند گیگز را در تیمش نبیند.22 سال بازی در بالاترین سطح فوتبال نشان از استثنایی بودن اوست.

 

اخرین رکورد گیگز را می توان بازیکن مربی بودن او دانست چرا که از سال 1927 در اروپا کسی اینگونه کار نکرده بود که گیگز این رکورد را از ان خود کرد.

 

امشب شب عجیبی در اولدترافورد بود و می توان ان را تقابل نسل ها نامید چرا که به غیر از گیگز کاپیتان تنومند یونایتد در میان اشک خود و هواداران با تئاتر رویا خداحافظی کرد و راهی اینتر شد.

 

درست در شب خداحافظی این دو اسطوره سه جوان زیر 20 سال در تیم یونایتد خودنمایی می کردند.عدنان یانوزای که هر کاری دلش خواست انجام داد و مدافعان هال سیتی را عاصی کرده بود.جیمز ویلسون دو گل به ثمر رساند و لاورنس هم نمایش بدی برای اولین بازی نداشت.

 

حال تمامی هواداران یونایتد امیدوارند با پشتیبانی اکادمی و خریدهای خوب سال های خوبی را در ایندذه داشته باشند.

 

امشب اخرین جوجه فرگی و اخرین عضو کلاس 92 نیز فوتبال را کنار گذاشت و این نشان می دهد توجه به اکادمی دریونایتد چقدر سودمند است چرا که یونیتد 22 سال از وجو کلاس 92 بهره برده و از هم اکنون به بعد باید منتظر مربی گری انها در یونایتد باشیم.

 

 

 

article-2620645-1D8BAD3500000578-707_634x581

 

149 Comments
قدیم‌ترین
جدیدترین محبوب‌ترین
Inline Feedbacks
View all comments