پایگاه هواداران منچستریونایتد در ایران: مدافع جوان تیم ملی انگلستان و شیاطین سرخ فیل جونز در ابتدای فصل با مصدومیت عجیب و خطرناک روبرو شد. مصدومیت وی که وجود لخته ی خونی در ماهیچه ی پا است توسط دکتر تیم به خوبی و به موقع تشخیص داده شد. حال علی رغم اینکه گفته شده بود که وی برای حداقل ۳ هفته از ترکیب تیم دور خواهد بود به نظر میرسد که مصدومیت او پیشرفت خوبی داشته و او اکنون شرایط بهتری دارد.

جونز ۲۳ ساله که در این تابستان قرارداد چهارساله ی جدیدی را با یونایتد به امضا رساند در طی هفته ی آتی با دکتر تیم ملاقات خواهد داشت تا وضعیت وی مورد بررسی قرار بگیرد فیل جونز امیدوار است که بتواند در این هفته تمرینات سبک را آغاز کند تا زودتر به تیم بازگردد.

فیل جونز برای به دست آوردن جایگاهی در ترکیب تیم با چالشی بزرگ روبرو است چرا که دالی بلیند در این مدت در قلب خط دفاعی یونایتد بازی خوبی را به نمایش گذاشته است.
جونز در طول ۱۸ ماه گذشته با مصدومیت های زیادی روبرو شده است و لوییز فن خال میخواهد که ریسک مصدومیت او را کم کند و از این رو میتوان انتظار داشت که از وی تا رسیدن به آمادگی ۱۰۰ درصد در ترکیب استفاده نکند.

84 Comments
قدیم‌ترین
جدیدترین محبوب‌ترین
Inline Feedbacks
View all comments