مایکل کریک می تواند در بازی شنبه یونایتد مقابل استوک سیتی به میدان برود ولی نانی ممکن است به خاطر مصدومیت همسترینگ یک ماه دیگر از میادین دور باشد. کریک بازی سه شنبه تیمش مقابل کاردیف سیتی را به دلیل مصدومیت زانو از دست داد ولی پیشرفت خوبی در تمرینات داشته است. وضعیت نانی که از ماه دسامبر تا به حال برای یونایتد بازی نکرده است جالب به نظر نمی رسد.

در ضمن دیوید مویس فاش کرد که ریو فردیناند بازی مقابل استوک سیتی در ترکیب قرار خواهد گرفت و به تمجید از عملکرد ریو پرداخت.

مویس گفت :” نانی مصدومیت همسترینگ داشته است. او کمی بهتر شده است ولی من فکر می کنم یک ماه دیگر طول بکشد تا او بتواند شرایط بازی کردن را پیدا کند.

“مصدومیت زانوی کریک در حال بهبودی است و او شانس خوبی برای قرار گیری در ترکیب بازی مقابل استوک دارد. او آماده است و تمریناتی هم انجام داده است. ما قبل از اینکه تصمیمی در مورد او بگیریم , ابتدا وضعیت او را به خوبی چک خواهیم کرد.

“ریو به تمرینات برگشته است و در ترکیب بازی مقابل استوک نیز قرار خواهد گرفت. من هر زمانی که حس کنم ریو می تواند بازی کند از او استفاده خواهم کرد.

“او کمک بسیاری به ما کرده است مخصوصا در نیم فصل اول. او نقش بزرگی در کمک به من ایفا کرد تا در تیم جا بیفتم و قدم های خود کمی مستحکم کنم.

“او برای بازی در دفاع وسط باید رقابت کند ولی او بسیار برای ما با ارزش است و به عنوان یکی از بازیکنان با تجربه تیم به حساب می آید.

مویس همچنین گفت : در بازی مقابل استوک “شاید” از فلایینی در ترکیب استفاده کند. در ضمن او اشاره کرد که در تابستان خریدهای بسیار زیادی خواهند داشت.

Comments are closed.