جایگزین مسیر

اولین مصاحبه فن د بیک به عنوان بازیکن منچستریونایتد

by | شهریور , ۱۲ , ۱۳۹۹

کانون هواداران منچستریونایتد – سرانجام انتقال دنی فن د بیک هلندی به منچستریونایتد رسمی شد و او اولین مصاحبه خود را به عنوان بازیکن منچستریونایتد انجام داد.

او در مصاحبه‌اش گفت:

 نمیتوانم توصیف کنم که فرصت پیوستن به باشگاهی با چنین تاریخچه شگفت انگیزی، چقدر باورنکردنی است.

دوست دارم از تمام افراد در آژاکس تشکر کنم. من در آنجا بزرگ شدم و همیشه حس و علاقه خاصی نسبت به آن باشگاه خواهم داشت.

حالا آماده‌ام تا قدم بعدی را در دوران حرفه‌ای خود بردارم و در بالاترین سطح بازی کنم و هیچ استانداری بالاتر از منچستریونایتد وجود ندارد.

 

همه به من از شگفت انگیز بودن جو الدترافورد گفته اند و بسیار مشتاقم هنگامی که شرایط امن شد، آن جو را با بازگشت طرفداران به ورزشگاه تجربه کنم.

این تیم بعضی از بهترین هافبک‌های دنیا را در اختیار دارد و میدانم که میتوانم از آنها یاد بگیرم و همچنین توانایی های خود را در اختیارشان قرار دهم.

پس از صحبت با سرمربی در مورد چشم اندازه‌ش درباره تیم، متوجه شدم مسیری که باشگاه در آن قرار دارد بسیار هیجان انگیز است و نمیتوانم بیش از برای این که بخشی از آن مسیر باشم، صبر کنم.

اوله گونار سولسشائر سرمربی نروژی شیاطین سرخ نیز به صحبت در مورد فن د بیک پرداخت:

توانایی او در پیدا کردن و دیدن فضاها، زمانبدی برای انجام حرکات و بازی خوانی‌اش کیفیت خط هافبک ما را کامل میکند و حضور او تعداد بازیکنان مستعدی که در این پست داریم را بیشتر میکند. عملکرد چند سال اخیر دنی در لیگ هلند و اروپا فوق العاده بوده است و همه ما مشتاق کار کردن با او هستیم.

۰ Comments