پایگاه هواداران منچستریونایتد در ایران تقدیم میکند:

۱۱ اکتبر ۱۹۹۹,  ورزشگاه اولدترافورد.. منچستریونایتد به تازگی موفق شده بود که سه گانه ی معروف خودش را کسب کند.حال بازی برای بزرگداشت ابر مرد تاریخ منچستریونایتد سر الکس #فرگوسن در حال برگذاری است. در این بازی بازیکنان منچستریونایتد در برابر تیم دنیا ( World-XI ) صف آرایی کردند.  ۵۵ هزار نفر از طرفداران شیاطین سرخ در تیاتر رویاها جمع شده بودند تا از برترین مربی تاریخ نه تنها منچستریونایتد بلکه دنیای فوتبال قدردانی کنند.اما این تمام ماجرا نیست. Screen Shot 2014-06-29 at 2.30.15 PM

ترکیب منچستریونایتد در برابر برترین های دنیا

اولین گل بازی توسط جیانلوکا ویالی زده شد.جورج ویاه ( بازیکن سابق میلان) توپ را به سمت راست جایی که کافو حضور داشت برد و کافو با ارسالی بی نقص کار ویالی را راحت کرد و ویالی با ضربه ای آرام توپ را درون دروازه ی شیاطین سرخ قرار داد. یورک تمام تلاشش را کرد تا نتیجه ی بازی را در کمترین زمان ممکن به تساوی بکشد ولی دروازه بان روبروی او کسی نبود به جز پیتر اشمایکل. #یورک و اشمایکل با هم رفتار دوستانه ای داشتند وبعد از آن هرکدام به بازی خودشان در تیم خودشان پرداختند..

نیکی بات  چند شوت را با فاصله ی کمی از دروازه از دست داد. بازی همچنان ۱-۰ به نفع تیم ۱۱ نفره ی برترین های دنیا است. ارسالی از فیل نویل برای تدی #شرینگهام و تدی توپ را به تور دروازه ی تیم دنیا چسباند و برای خوشحالی به آغوش اشمایکل پرید… شاید این شادی گل زیبا ترین شادی گل دنیا بوده باشد.. عجب تصویر زیبایی.. زننده گل در آغوش دروازه بان حریف.

بعد از استراحت بین دو نیمه #اشمایکل و کانتونا جای خودشان را به بازیکنان دیگری در ترکیب تیم برترین ها دادند. کارکا ( Careca) که به جای اریک کانتونا به زمین آمده بود توانست در دقیقه ی ۵۰ با به ثمر رساندن گلی بار دیگر شیاطین سرخ را در آستانه ی شکست قرار دهد.

با اینکه شیاطین سرخ با اختلاف یک گل عقب بودند ولی هیچگونه ناراحتی در چهره ی آنها دیده نمی شد. حتی ریموند ون در گو (Raimond van der Gouw) دروازه بان شیاطین از دست مدافعانش که به راحتی جا میماندند دلخوری نشان نمیداد. 

پاسکال اولمتا که از دوستان اریک کانتونا بود برای تیم دنیا در درون دروازه قرار گرفته بود. او کسی بود که بعد از تعویض اشمایکل در درون دروازه ی این تیم ایستاد و درخشش خیره کننده ای از خودش نشان داد. اولمتا در جام جهانی فوتبال ساحلی ۲۰۰۱ موفق شد تا قهرمان شود و به عنوان دروازه بان برتر این مسابقات نیز نام گرفته بود. او دو مرتبه در بازی های خیریه در برابر منچستریونایتد بازی کرد. او با بازی درخشان خودش توانست دو سیو فوق العاده در برابر شوت های #اسکولز و دنیس اروین داشته باشد. بعد از گذشت ۶۸ دقیقه همچنان نتیجه ۲-۱ به نفع برترین بازیکنان دنیاست که کل بازیکنان این تیم تعویض شدند! اما چطور!‌

پس از ترک کردن زمین بازیکنانی که به جای این تیم وارد زمین شدند تک به تک از بلندگوی استادیوم معرفی میشدند.

۱ :  پیتر اشمایکل  ۲:‌ پاول پارکر ۳ :  بلکمور ۴ : استیو بروس  ۶ : گری پالیستر   ۸ : فرگوسن ۱۰ : مارک هیوز  ۱۱ : لی شارپ 

۷ : دیوید بکهام 

دومرتبه شماره  ۷ : برایان رابسون

و باز هم شماره ۷ : اریک کانتونا

این بازی چیزی فراتر از فوتبال بود.. طرفداران یونایتد سر از پا نمی شناختند.. ۳ شماره ی ۷ با هم در زمین حضور دارند! 

منچستریونایتد در برابر منچستریونایتد ( اسطوره ها )

 بازی از سر گرفته شد و در دقیقه ی ۷۴ مارک #هیوز با شوتی فوق العاده دروازه ی شیاطین را بار دیگر باز کرد. نتیجه ی بازی ۳-۱ شده است.

 یکی از صحنه های جالب و خنده دار جلو کشیدن اشمایکل در دقیقه ی ۸۲ بود. اشمایکل بازی را شروع کرد و به سمت زمین شیاطین دوید. ولی توپ را به او پاس ندادند و اشمایکل به سمت دروازه برنگشت بلکه در میانه ی میدان به خوش و بش با بازیکنان یونایتد میپرداخت. در این مدت نیز بازیکنان یونایتد توپ را پاسکاری میکردند چون کسی دوست نداشت به سمت دروازه خالی حرکت کند ( جرات نداشت به دروازه اشمایکل نزدیک بشن) هیوز میتوانست در دقیقه ی ۸۴ کانتونا را صاحب توپ کند ولی با شوتی کات دار توپ را به سمت راست دروازه ی یونایتد فرستاد تا نتیجه ی ۴-۱ رقم بخورد. اسکولز توانست تا دفاع تیم اسطوره های یونایتد را در هم بشکند و نتیجه را ۴-۲ کند درست قبل از اینکه داور تصمیم بگیرد که به بازی خاتمه دهد.( به هیچ وجه قسمت دوم ویدیو های زیر  را از دست ندهید)

و در پایان بازی سر الکس فرگوسن در میانه ی میدان حاضر شد و از همه ی افرادی که به او کمک کرده اند قدردانی کرد و میزانی از درآمد این بازی را برای خیریه تعیین کرد. حال ما تصمیم گرفتیم تا این بازی که ویدیو های آن بسیار نادر است را برای شما عزیزان آماده کنیم شما از طریف لینک زیر میتوانید  ویدیو های این بازی را که از دقیقه ی ۶۸ به بعد را شامل میشود را از کلیپ سنتر دانلود کنید.

این ویدیو ها در ۳ بخش که هرکدام حدودا ۶ تا  ۷ دقیقه هستند تمام اتفاقات از لحظه ی ورود اسطوره های یونایتد به زمین را به شما نمایش خواهند داد. حجم هر قسمت به طور متوسط ۳۰ مگابایت میباشد. بهترین کیفیت موجود برای شما تهیه شده است. امیدواریم که از این بازی فرازمینی لذت ببرید.( به هیچ وجه از دست ندهید)

ورود به کلیپ سنتر 

Comments are closed.