گاردین جزئیاتی دیگر از انتقال زلاتان را بیان می‌کند.

پایگاه هواداران منچستریونایتد-

نشریه معتبر گاردین جزئیاتی دیگر از انتقال زلاتان را بیان می‌کند. گاردین می نویسد که ایجنت زلاتان، در خصوص حقوق این بازیکن با منچستریونایتد به توافق رسیده است. اکنون مرد سوئدی منتظر است تا با ژوزه در خصوص نقشش در تیم در فصل آتی صحبت کند.

زلاتان می خواهد با مورینیو صحبت کند و از جایگاهش در تیم اصلی اطمینان حاصل کند. مرد مغرور سوئدی به هیچ عنوان نمی خواهد به عنوان مهاجم ذخیره، در این سالهای انتهایی فوتبالش، به میدان برود.

این بازیکن هم چنین پیشنهاد تاتنهام را رد کرده است و در بین باشگاه های لیگ برتری تنها مایل است تا به شیاطین سرخ ملحق شود.

هم چنین نهایی شدن این انتقال منوط به پرداخت حق کمیسیون رایولا، ایجنت زلاتان است. از آنجا که رایولا اکنون در فرانسه به سر می برد، گاردین بعید می داند این انتقال تا اوایل هفته بعد میلادی، یعنی دوشنبه، نهایی شود.

به نظر زلاتان در خواست حقوقی معادل ۲۲۰ هزار پوند در هفته را داشته که با آن موافقت شده است و اکنون این بازیکن به دنبال گرفتن تضمین در خصوص نقش کلیدی اش در تیم فصل بعد است. شایان ذکر است مرد سوئدی اکنون در محل اردو تیم ملی کشورش است و برای بازی روز ۱۳ ژوئن برابر ایرلند آماده می شود.

Comments are closed.