گوردون هیل ستاره سابق منچستر یونایتد گفت : شیاطین سرخ تا موقعی که از ماتا به عنوان وینگر استفاده کنند , نمی توانند خوان ماتای واقعی را ببینند.

پایگاه هواداران منچستر یونایتد – علیرغم انتقال 37 میلیون پوندی ماتا در ژانویه , او هنوز نتوانسته است در الدترافورد بدرخشد و بار دیگر در جریان تساوی 0-0 مقابل آرسنال نتوانست بازی موثری از خود نشان دهد.

این بازیکن اسپانیایی یکی از سه مهره تهاجمی مرگبار یونایتد روی کاغذ بود و به همراه وین رونی و فن پرسی قدرت تهاجمی رشک برانگیزی را برای یونایتد به ارمغان می آورند.

با این حال هیل معتقد است که هواداران سلطان پریمیر لیگ نمی توانند عملکرد بهتر ماتا رو ببینند و او از حداکثر ظرفیت خود نمی تواند استفاده کند تا موقعی که مویس او را به پست های مرکزی تر منتقل کند.

ستاره ی سابق یونایتد گفت : ” من نمی توانم درک کنم که چرا ماتا باید در پست وینگر چپ بازی کند.

“این پسر در تمام نقاط زمین یک بازیساز است. در این بازی او گم شد و در حال پرسه زدن در زمین بود. او توسط بازیکنان دیگر یارگیری و گرفتار آنها نشده بود.

” من می ترسم که او به پستی برود که نتواند به درستی در آن بازی کند. او در حال خارج شدن از پستش است و نمی تواند در این پست کمکی به تیم بکند.

” ماتا در چلسی بازیکنی پر تحرک بود که می توانست موقعیت خلق کند. در حال حاضر او بصوت میخ مربعی در سوراخی گرد می ماند. “

هیل که بین سال های 1975 تا 1978 به مدت سه فصل برای یونایتد بازی کرد , در مورد ماتا گفت : ماتا می تواند مشکلات جدی در مورد وظایفی که مویس برای او تعیین کرده است داشته باشد.

او یک خطر بزرگ برای حریفان است. او در ارسال پاس های ریز و عمقی فوق العاده است. به نظر می رسد او در پست نامناسبی قرار دارد. من فکر می کنم او در شناخت این پستش دچار مشکل است.

 

99 Comments
قدیم‌ترین
جدیدترین محبوب‌ترین
Inline Feedbacks
View all comments