جایگزین مسیر

دخیا خوشحال از بودن در فرم ایده آل خود

by | آبان , ۲۲ , ۱۳۹۲

دروازه بان شماره یک منچستریونایتد دیوید دخیا به شماره جدید مجله باشگاه گفت که احساس می کند در بهترین فرم خود در فصل جاری قرار دارد.

.

.

.

.

.

.

.

پایگاه هواداران منچستریونایتد در ایران – دخیا در مصاحبه ای مفصل با مجله باشگاه, درباره این مسئله صحبت کرده است که از این مرحله از زندگی فوتبالی خود در یونایتد لذت می برد.

“من از شرایط فعلی بسیار خوشحال هستم. احساس می کنم که در حال حاضر در لحظه به طور خاص خوب دوران حرفه ای بازیگریم قرار دارم و امیدوارم این فرم را ادامه بدهم. احساس می کنم که همیشه در حال پیشرفت هستم و می خواهم مطمئن شوم که این مسئله ادامه پیدا می کند.”

اکنون دخیا در فصل سوم حضورش در یونایتد قرار دارد و در آستانه صدمین حضور خود با پیراهن منچستریونایتد می باشد. او با رسیدن به این رکورد, مبدل به دومین دروازه بان جوان تاریخ باشگاه می شود که به این رتبه رسیده است. او با این رکورد پشت سر گری بیلی در مقام دوم قرار می گیرد.

“یکصد, هان؟ واو! من خوشحال خواهم شد اگر به این رقم برسم. این اتفاق من را بسیار خوشحال می کند و می خواهم این عدد را به 200 و سپس به 300 حضور با پیراهن شیاطین سرخ برسانم. خواهش می کنم. اجازه بدید ادامه پیدا کند!”

۰ Comments