جیمز رابسون در Manchester Evening News مینویسد…

شرایط بد و مختل کننده در وارسا که باعث به تعویق انداختن بازی مقدماتی جام جهانی تیم ملی انگلیس با لهستان به امروز بعد از ظهر شد سر الکس فرگوسن و روبرتو مانچینی را نگران نگه داشته است .

زمینی مملو از آب بدین معنا بود که بازی شب گذشته نمیتوانست انجام شود-و این بدین معنیست که بازیکنان روی هاجسون مجبور به بتعویق انداختن بازگشتشان به باشگاه هایشان پیش از بازی های این هفته لیگ برتر میباشند.

و هیچ کس اثرات این اتفاق را بیشتر از فرگوسن و مانچینی کسانی که شش بازیکن را که از ابتدا در بازی امروز حاضر خواهند بود را در اختیار دارند احساس نخواهد کرد.هر دو تیم یونایتد و سیتی روز شنبه ساعت 3 و به ترتیب با تیم های استوک و وستبرومویچ بازی دارند اما هم اکنون انها بنظر باید تا روز جمعه منتظر بمانند قبل از اینکه وین رونی،مایکل کریک،تام کلورلی،دنی ولبک،جو هارت،جولیئن لسکات و جیمز میلنر بتوانند برای امادسازی در تمرینات تیمشان برای بازیها شرکت کنند.بعلاوه ی اختلالی که در برنامه های هر دو باشگاه برای بازی های این هفته بوجود امده، فرگوسن و مانچینی همچنین امیدوار باقی خواهند ماند که بازیکنانشان از اثرات بد بازی در زمینی که بدلیل بارش شدید باران در آب فرو رفته بود در امان بمانند.

در همین روزنامه،ژورنالیست پر اوازه Stuart Mathieson درباره اینکه آیا ممکن است که Ole Gunnar Solskjaer در جایگاهی برای جایگزینی سر الکس فرگوسن بعنوان مربی یونایتد باشد یا نه تعمق و تفکر میکند.

مربی کنونی تیم مولده،اخیراً پست های مربیگری دو تیم بولتون و بلکبرن را رد کرد،اما همچنین از علاقه اش برای مربیگری در لیگ برتر سخن گفته است. Mathiesonمینویسد:”وقتی قرارداد کنونی او با تیم مولده در سال 2014 به پایان برسد میتواند زمانی عالی(برای مربیگری یونایتد)باشد در صورتی که این امر برای یونایتد اهمیت داشته باشد.( نویسنده:از ترجمه و برگردوندن این بخش به فارسی زیاد مطمئن نیستم ” as far as United are concerned”)

Comments are closed.