پایگاه هواداران منچستر یونایتد-منچستر یونایتد امروز در هفته یازدهم لیگ برتر جزیره در ورزشگاه سلهورست پارک به مصاف کریستال پالاس خواهد رفت و به همین دلیل بازیکن سابق یونایتد یعنی زها درباره شرایطش در تئاتر رویاها به صحبت پرداخته است.

بازیکن هجومی کریستال پالاس ویلفرد زاها می گوید وی در مدت حضورش در یونایتد به هیچ وجه خوشحال نبوده است و وی اعتراف می کند که زمان هایی بوده که غمگین می شده است.

زاها گفت:

در آن زمان من غمگین بودم.من دچار مسائلی شده بودم.زمانی که من خوب بازی نمی کردم هیچکس درباره من صحبتی نمی کرد.

من شکست خوردم.من در مدتی که در آنجا حضور داشتم دچار دگرگونی های زیادی شده بودم و زمانی هایی که بازی نمی کردم استرس داشتم.

او اضافه کرد:

من در بازی های پیش فصل حضور داشتم و پس از آن در مقابل ویگان به میدان رفتم که بهترین نمایشم نبود.

من برای انگلستان بازی می کردم و پس از آن هیچ.شایعات درباره من آغاز شد زیرا او به من بازی نمی داد چیزی که به هیچ وجه آن شایعات را واقعی نمی دانم.

شایعات این بود , من با دختر مویس می خوابیدم یا دیگر برخورد هایی که با وی داشتم ام.این دو شایعه تا قبل از خروجم همیشه من را اذیت می کرد.من مسائل دیگر را بازگو نمی کنم.

من حتی دختر دیوید مویس را ملاقات نکرده بودم اما به محض اینکه مردم من را ببینند فکر می کنند , ” ویلفرد آدم بدی است ” .من نمی فهمم که چرا.من هر روز با این مسئله مواجه می شوم.

افراد برای من توئیت های طنز آمیز می فرستند.من می دانستم که دیگر نمی توانم برای یونایتد بازی کنم.من در آنجا تنهایی زندگی می کردم اما هیچکس در مورد آن صحبت نمی کند و کسی واقعیت را نمی گوید.

4 Comments
قدیم‌ترین
جدیدترین محبوب‌ترین
Inline Feedbacks
View all comments