گزارش ها ادعا کرده اند كه سر الکس فرگوسن با اصرار از گليزرها خواسته است تا هر كاري كه مي توانند براي برگرداندن کریستیانو رونالدو به منچستر یونایتد انجام دهند.  

تنها سه سال پس از انتقال او از اولدترافورد به برنابئو، رونالدو فاش  كرده است كه او از حضور در قهرمان اسپانیا ناراحت است و او گفته كه براي انتقال از رئال، مورد توجه قرار گرفته است.چنانچه رونالدو در مورد ترک رئال جدي باشد، آيا  فرگوسن می تواند مالكان يونايتد را براي بازگشت او متقاعد كند؟

شياطين سرخ رونالدو را در ازاي 80 ميليون پوند فروختند و گزارش ها ادعا کرده اند كه فلورنتینو پرز، رئيس رئال، از رفتار عجيب اين بازيكن عصبانی است و او را با مبلغ 100 ميليون پوند خواهد فروخت.

یک منبع نزدیک به منچستر يونايتد به “Sunday Mirror” گفته است :

“سر الكس فرگوسن، هنگامي كه رونالدو به رئال پيوست، براي او روشن ساخت كه اگر او بخواهد برنابئو را ترك كند باید به اولد ترافورد بازگردد.”

“این یک انتقال می تواند ثابت کند که منچستر يونايتد هنوز هم می تواند با هر تيمي براي به خدمت گرفتن بزرگترین نامها در فوتبال به رقابت بپردازد، اما در حال حاضر، فقط رونالدو می داند که آیا او در مورد ترک رئال مادرید جدي است و یا اینکه او فقط قهر كرده است.”

1 دیدگاه
قدیم‌ترین
جدیدترین محبوب‌ترین
Inline Feedbacks
View all comments